Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szórakozott ilyen jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szórakozott ilyen jól az én káromra?

Figyelt kérdés

Vettem egy csomag gumit, az eladó meg egy huszonpár éves srác volt. Leraktam elé amit venni akartam. Megnézte mi az, majd úgy vitte be a gépbe, adott vissza, meg tette zacskóba, hogy közben végig engem bámult és úgy vigyorgott rám mintha az élete múlna rajta...


Egy lány nem gondoskodhat a védekezésről, vagy mi? Azt hittem ez a 21. század...


2014. dec. 16. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Engedd el. Nem kell ilyenekre odafigyelni.
2014. dec. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 opened paradise ***** válasza:

Biztos szűz volt.

Nem nagyon tudnék más indokot arra,hogy egy felnőtt férfi mosolyogjon,hogy "Hihihi gumi".

2014. dec. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ilyeneket úgy porig lehet alázni...

Elég csak annyit benyögni, hogy "látom öcsi nem véletlenül állsz a pult mögött..." Vagy, "Ne vigyorogj, egy csumpi bolti eladóval ezt soha nem használnám el..."

2014. dec. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
" Azt hittem ez a 21. század..." Ugy is van. De ezt néha egyes agyatlanokban azért tudatositani kell egy-egy frappánsan odadobott szoval.
2014. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ilyenkor mond neki, hogy "minek örülsz b+, talán meb4asztak az előbb a raktárban" egyből nem fog vigyorogni.
2014. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak beakart vágódni, hátha őt is viszed a gumi mellé.
2014. dec. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!