Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az a nő, férfi, aki folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a nő, férfi, aki folyton csak kihasznált, és szórakozott másokkal, miért jajgat, ha nem kell senkinek?

Figyelt kérdés
szóval ezek a típusú emberek miért haragszanak a világra, mindenkire, hogy őket, pont őket miért nem szeretik? mikor egész életükben baromi jó dolognak tartották, hogy kihasználnak, szivatnak másokat, megaláznak, és egész egyszerűen, csak magukkal foglalkoztak. miért jajgatnak, van világfájdalmuk, mikor az, ami velük történik, mondhatni sorsszerű?
2012. máj. 13. 09:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ki mondta hogy van ilyen?
2012. máj. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyet sem ismerek.

Aki csak szórakozik,élvezi,hogy szórakozik,akinek meg világfájdalma van nem szórakozik másokkal.

2012. máj. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ismerek egy ilyen csajt és én sem értem...
2012. máj. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek egy ilyet (férfi, már ha lehet az ilyet annak nevezni), ő is jajgat, hogy ő nem kell senkinek, közben simán átgázol másokon, aki rendes hozzá az kihasználja stb, és mindeközben rohadtul nem veszi észre magát. Nekem az a konklúzióm, hogy azért ilyen, mert a végletekig önző és egoista, saját magán kívül nem vesz észre senkit és semmit.
2012. máj. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rossz múltja van. Rossz család, ilyesmi. Szeretethiánya van, és csak elvenni képes a szeretetet, de adni nem. Meg lehet érteni, ha valakit elég jól ismersz, de tényleg, tényleg idegesítő, és nem kell az ilyennel barátkozni. Majd észreveszi és kezelteti magát előbb-utóbb.
2012. máj. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Diavolino44 ***** válasza:
74%

Szerintem, is a családi ill. baráti háttér felelős ezért. Ha nincs meg a megfelelő "kontakt" akkor a külvilágból veszi az információkat pl.média, s annak akar megfelelni. S mivel ezt a világot csak a felszín érdekli így ez lett az alapfelfogásuk. S évek viselkedésformáját felülírni majdhogy nem lehetetlen.

Szerintem az ilyen típusú emberek megérdemlik a sorsukat. S lehet két idióta pont egymásra talál! :D

2012. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!