Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek/tegyünk?

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályunkban aki minden fiura nyomul, de mindeggyikre kb 10fiu van az osztályba. De egyre ugy nyomul hogy pár percre se hagyja egyedül. Selfizni akartam a fiuval és ő egyből oda jott és szo szerint hozzá bujt mert ő is akar vele selfizni. A barátnőmet meg engem rohadtul idegesit már, meg az osztálybol egy csomo embert. Eleve a lány nem egy bombázo, de a fiunak nem is tetszik tesi orán is ugyan oda áltt ahova a fiu ő probált elmenni de megint ment utánna. Már sajnálom a fiukat. De a csaj nem fogja fel hogy nem kell a fiuknak és tesi előtt a fiuk a lány oltozo elé kijárkálnak boxerba és ő direkt kimegy. Meg bukfencnél is ugy nézte a fiut. De amikor barátnője volt a fiunak akkor se állt le. Miatta szakitottak. Eleve nem birtam a csajt de már a hangja is irritál ahogy mindig mondja nekik sziaaaaaaaaaaa. Meg tesin direkt rosszul csinálta a feladatot hogy neki segitsen, de nem segitett a fiu neki. Azon jot nevettem. Már be akarok olvasni neki erről, de ugyis azt mondaná féltékenyek vagyunk rá. De ezt tisztázzuk hogy nem vagyunk rá azok. Csak idegesit meg már a fiukat is. Valamit tudnátok "tanácsolni" hogy mit mondjunk neki? vagy hogyan állitsuk le? Vagy a fiu val kéne beszélni? Légyszi értelmes válaszokat irjatok. Ha nem helyesen fogalmaztam meg azért előre is bocsi! Ha csak ocsmárolni akarsz akkor inkább ne is irj!

2014. dec. 16. 20:24
 1/6 opened paradise ***** válasza:
Max a fiúnak kéne beszélnie,de minek,hiszen láthatóan őt nem zavarja.
2014. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Probál,"elmenekülni" előle. tesin kidoboztunk a fiu leállt egy helyre a csaj is odaáltt de a fiu elment a másik oldalra a lány is. és már osszevissza ment hogy a lány ne menjen utánna. kidobták a fiut. és a lány is direkt kidobatta magát hogy át tudjon menni. meg az udvaron is beszélt hozzá de a fiu elfordult és inkább jott velünk focizni
2014. dec. 16. 20:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg vele egyértelműen és artikuláltan kétszer. Ha mindkétszer elengedi a füle mellett, harmadszorra az egész osztály előtt hangosan, hogy megalázó helyzetbe hozzátok. Persze megváltozni ettől nem fog, ugyanúgy irritáló marad, de legalább az osztályon kívül folytatja és így nyugtotok lesz.
2014. dec. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké koszi a választ!:) már gondolkodtunk ezen egy kis csapatot osszekéne hozni és ugy kéne tudatára hozni holnap ugyis lesz tesink majd akkor.
2014. dec. 16. 20:38
 5/6 opened paradise ***** válasza:
Akkor a srácnak mondjátok meg,hogy megérdemli,mivel néma gyereknek az anyja se.
2014. dec. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
eleve a lány joval magasabb a fiunál:D szoval elég hülyén nézne ki:D am még eggyik nap beszéltem a fiu haverjával és ő azt mondta hogy a xy. belevan zugva (a lány)a fiuba kérdeztem hogy a pasinak tetszik e ? és azt mondta nem
2014. dec. 16. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!