Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Már egyre jobban sikerült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már egyre jobban sikerült elfogadnom, hogy "nem lehet" barátnőm. Lehet ennél jobban?

Figyelt kérdés

Még néha fáj a dolog, de már ritkábban. Lényegében már ennek is örülök, mert már így is több vagyok, mint voltam. mostanában kb. havi egyszer ha rám jön. régebben többet gondoltam erre és bántott, hogy kevés vagyok a lányoknak. bármit is megtettem az önfejlesztés jegyében.


Egy relatíve hosszú folyamatról van szó. 6 évről. És csak fél éve jött meg ez az érzés.


2014. dec. 16. 20:49
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Miért nem lehet barátnőd ?
2014. dec. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Miért "nem lehet"?
2014. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy kevés vagy?
2014. dec. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Az a kérdés, hogy a Maslow piramist ki lehet-e játszani egy ember életében(?)
2014. dec. 16. 20:53
 5/32 A kérdező kommentje:
(és azért nem lehet, mert a külsőségek számítanak. és az átlagosságommal csak barátnak voltam jó. és ahogy férfiasodtam az évek alatt úgy jött, hogy barátnak már nem vagyok jó, de pasinak sem)
2014. dec. 16. 20:55
 6/32 anonim ***** válasza:
0%
hogy micsodát?
2014. dec. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Miért ne lennél jó pasinak ? Fogalmazd meg a kérdést normálisan !
2014. dec. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:

Hogy jön ide a Maslow piramis?

Lehet nem a hozzád való lányoknál próbálkoztál.

2014. dec. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

7: a kérdés nem erre vonatkozott.

de válaszolok erre is: mert nem vagyok jóképű sem magas.


8: már ezen is elgondolkoztam. de azt mégse merném mondani, hogy a plázacicák lennének a hozzám való lányok. (a sok rosszat ugyanis mind "rendes" sőt időnként "értelmiségi" lányoktól kaptam. nem voltak bombázók. bombázóknál még be sem próbálkoztam.)

2014. dec. 16. 21:01
 10/32 anonim ***** válasza:
ezek szerint nem vagyok egyedül, és valóban ehhez a folyamathoz tényleg évek kellenek nekem is kb ennyibe telt mire elfogadtam, teljesen kiölni nem tudom hogyan lehetne, én azzal próbálkozom hogy vannak hobbik, sport, olvasás, és ezek lekötnek mindig, de sajnos nálam is előjön még :(
2014. dec. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!