Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi 20 kilós,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi 20 kilós, magát swag yolonak gondoló hím egyed magyar földön?

Figyelt kérdés
Szégyent hoznak az országra és az őseikre. Egy magyar legyen kemény, ne ilyen buznyák már bocsánat.
2014. dec. 17. 19:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

5-ös, sajnos igazad van. Bár szerintem egy jóérzésű lánynak nem jön be sem ez a stílus, sem az, hogy az emberek nem tudnak egyediek lenni.

Engem inkább az érdekelne, hogy hova lettek a férfias férfiak? Mert mindig hallok pasikat panaszkodni erre a divatra, de látni nem nagyon látok ellenpéldát és ez elkeserít. Akkor inkább maradok egyedül :(

19/L

2015. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ez alapján a hozzászólásod alapján tényleg maradj egy kis ideig amíg magad megismered legalább.


Mert általánosítasz.

Te mondtad hogy szerinted nincsenek férfias pasik.

Vagy annyira ég a p***nád hogy most azonnal pasit akarsz?


Ha nem, akkor meg várd ki a megfelelőt.

2015. jún. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem tudom, honnan tudod, mióta várom azt a "megfelelőt", de igazán megoszthatnád velem is. Persze, hogy általánosítok, ahogy ti is, mikor azt mondjátok, hogy "erre van igény." Egyébként magában a kérdésben is benne van, hogy tele van velük az ország, te gyökér. De köszi, mostmár nem aggódom, mert gondolom te nem ilyen vagy, te csak egyszerűen tapló. :) Hogy melyik a rosszabb(?)
2015. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szegények... Ne b*zizzátok le őket, nem olyan alapon csinálják, hogy "Jóvan b*zmeg, köcsög vagyok", csak meg akarnak felelni a lányoknak, mert azt hiszik, ez tetszik mindenkinek. Bizonytalanak a férfiasságukban, és nem hiszik el, hogy valaki olyannak szeretné őket, amilyenek, ezért csinálják. Ott van bennük a birkaösztön, hogy megyek a többiek után, olyan leszek, mint mindenki, különben nem fogadnak be. De az is igaz, hogy ők többségében nagyon buták, okos swagyolót én még nem láttam.
2015. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!