Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit írjak a srácnak az alábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak a srácnak az alábbi helyzetben? Egyátalán érdemes megpróbálnom?

Figyelt kérdés

Tegnap egykis italozás volt egy tárasággal, és az egyik haverom csoporttársa tetszik nekem, aki engem nem ismer. A haver részegen fel hívta ezt a srácot, motyogtak valamit, majd annyit mondott haver, hogy jelöljem be a fiút. Én nem akartam, így más megtette helyettem, majd vissza igazolt. Mivel már ismerősöm , azon gondolkozom kéne neki írni valamit, próba szerencse alapon, de nem tudom hogy mit. Ráadásul, ha tényleg érdekelné a dolog akkor írt volna ő nem? Nem tudom mit csináljak, de nagyon tetszik a srác.

19/L


2014. dec. 17. 19:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Írd rá azt, hogy sikerült meggyógyulnod a tegnapi rosszullét után :D ? Jó volt a buli? Rendszeresen jársz oda vagy először voltál? Mész még máskor is?
2014. dec. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!