Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretem a tanáromat, szerinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a tanáromat, szerintetek van remény?

Figyelt kérdés
Lány vagyok, jól nézek ki és fejlettebb vagyok a koromnál mások szerint. De sajnos majdnem 14 év van köztünk. Nem találkozunk minden nap. Biztos vagyok benne, hogy kedvel engem. Nem szeretnék sokat írni, elég kínos helyzetben lennék, ha magára ismerne

2014. dec. 17. 22:30
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

#9 rossz jegyeim vannak, amúgy sem hagynám, hogy jobb jegyet adjon

#10 ő 29* elnézést elírtam, fáradt vagyok

2014. dec. 17. 22:56
 12/19 anonim ***** válasza:

Mondjunk amugy esely az lehetseges , hogy van , egyik baratnomnek egy ismerose 30 evesen egy 17 eves lany miatt hagyta el a feleseget es most tole vannak gyerekei ..

Ja es nem mondtam , hogy ribizli vagy :'D ..

/6-os vagyok /

2014. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Van esélyed :)
2014. dec. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

#6 akkor ne adjam fel?:D ha így boldogok, miért ne?

#13 köszönöm :)

2014. dec. 17. 23:13
 15/19 anonim ***** válasza:
nem szereted. kanos vagy, ő meg gondolom olyan, akire fel lehet nézni. Te meg annyi aggyal sem rendelkezel, min egy csivava, ezért sem tudod, hogy most mi van. ;D
2014. dec. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15 Mindenki magából indul ki. Nem vagyok kanos, kikérem magamnak. Pont, hogy a személyisége és az értelme fogott meg. Ne sértegess, ezzel nem leszel több. Pontosan tudom, mi a helyzet.
2014. dec. 18. 18:27
 17/19 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Én átérzem a helyzetedet, az én kiválasztottam szintén nem egy adonisz, viszont intelligens, jó a humora, kivívja a diákok tiszteletét, fenn tudja tartani az óráin az érdeklődést. Köztünk 15 év van, de remélem, hogy jövő félévben fel tudom venni szabadkreditként az óráját, beférek majd rá :)


Kitartást!

2014. dec. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat :) Sok sikert neked is
2014. dec. 25. 20:48
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha szeretnél, írj privátot. Ugyanaz a helyzet, csak nagyobb bonyodalmakkal...tudnék miket mesélni..
2015. jan. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!