Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elfelejteni valakit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elfelejteni valakit?

Figyelt kérdés

Lassan 4 eve bele vagyok zugva. Neha ugy erzem, en is tetszem neki, de nem akarok vele foglalkozni, mivel latom, hogy mar nem lep. El szeretnem felejteni, de mas pasiba nem tudok beleszeretni. Hetente 2 alkalommal latom, es nem ugy, hogy alkalmam legyen arra, hogy beszelgessek vele.

Ugy erzem, egyetlen eletcelom van, az, hogy valami modon lenyugozzem.

22L


2014. dec. 18. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Innen szép lenyűgözni! Szerintem engedd el a gondolatot. 4 éve...legszebb éveid mennének rá erre? Ha eddig nem vett észre...
2014. dec. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aladar12 ***** válasza:
elegendő mennyiségű alkohol.
2014. dec. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem nem sok önbizalmam,és merszem se sok,de ha nekem valaki tetszik azt tuti tudattam volna már vele,és nem 4 évig szenvedtem volna miatta...
2014. dec. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!