Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, egy ilyen igényes fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egy ilyen igényes fiú imponáló, vagy már b*zis lenne nektek?

Figyelt kérdés
Mindig ápolt, illatos, selymes a bőre, puha keze és tapintása van, stílusos öltözködésű, jó megjelenésű, jólfésült (ezalatt azt értem, hogy jó frizurája van), művelt, az átlagosnál sokkal intelligensebb és okosabb, stb.
2014. dec. 18. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
jaj és egoista az kimaradt
2014. dec. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Látni kéne, így nem tudom.
2014. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Maga az Gilderoy?


[link]

2014. dec. 18. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagnál nem nehéz intelligensebbnek lenni, ennyi erővel arra is büszke lehetnél, hogy illatosabb vagy egy sertéstelepnél.
2014. dec. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Így leírva abszolút nem b*zis, de a "jó megjelenésű" mindenkinek mást jelent, relatív. Ha borotválod a lábad, az már már kérdés.. :D Ha nem, akkor a válaszom a kérdésre: nem vagy ferde hajlamúnak tűnő egyén. :P


22N

2014. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2014. dec. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jogos! A mi átlagnál nem sokat jelent, hogy intelligensebb vagy. :D Azért láttam már én olyat, hogy jól öltözöttnek hitte magát, de inkább volt röhejes. Attól, mert felveszel egy szövet kabátot, még nem leszel jól öltözött. Bár ez szubjektív, hogy kinek mi.
2014. dec. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!