Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most melyik a cikibb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most melyik a cikibb?

Figyelt kérdés

Kevés ismerősöm van facebookon,mert eleve csak azt igazolom vissza,akit ismerek,meg akire kìváncsi lehetek,de az ismerőseim közül egyre többen kezdenek el a valaha volt normális barátnőim,barátaim el k....rvulni meg b...zisodni


Azt hagyjuk hogy kinek mi az igénye meg kinek mi tetszik,mert kb akik előttem is lehurrogták az ilyeneket,hogy "neki ilyen nem kéne",az ugyanúgy nézegeti,meg dicséri őket.



Én egy átlagos lány vagyok (22), igyekszem csinos lenni, meg nőies,dolgozom,iskolába is járok mellette,vannak barátaim,stb,de azt veszem észre,hogy az aki nem posztolja ki,hogy miből állnak a napjai,meg épp hogy néz ki,az olyannak tűnik,mintha nem is élne,meg ronda lenne kb... Magyarul ha nem mutogatom,hogy "én is élek,meg fel tudok öltözni",akkor már nem is vagyok jó...


Őszintén szólva hányingerem van attól,hogy az egész oldal olyan mint egy ingyenes p.ornóhirdetés... Ennek fejebe nem is az a bajom már,hogy na,feltűnési viszketegség,hanem pl. az,hogy egy csaj kitesz magáról egy cs.öcsös képet,és aláìr valami i.dióta idézetet...


Nem,nem vagyok öreg,régimódi,csak nem értem miért k.urvul el mindenki,minek kell mutogatni mindent magából... Undorìtó,és ráadásul olyan is van,aki naponta 5-6 képet kitesz,más sincs a hirfolyamomon,mint az ő feje/v.alaga/melle...


2014. dec. 18. 19:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez van, engem is idegesít, de emiatt nem fogok a kardomba dőlni. sz.rd le a többieket, te csinálod jól.
2014. dec. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Pont azt akarják, hogy foglalkozzanak velük, te is épp azt teszed, ez élteti őket. "Amíg van lájk, addig nincsenek gondok" felfogás.
2014. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Erre találták ki az unfollow gombot, mindenki azt csinál amit akar, ha nem tetszik, ne nézd.
2014. dec. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem én hogy tetszeni kell a pasiknak,de miért kell ehhez meztelenre vetkőzni meg magamutogatósdizni? Ez a legalja szerintem,én semmire se értékelném az ilyet,mégis ez kell...
2014. dec. 18. 19:52
 5/13 anonim ***** válasza:

kérdező én ha tehetném, visszamennék az időben és gondoskodnék róla hogy a mostani jó pár ismerősömnek kitöröljem magam az emlékéből, és nyugodtan élhessek abban a tudatban hogy fingjuk sincs én ki vagyok.


A facebookon tök felesleges bizonygatni bármit is. Ha van normális életed, még az is előfordulhat hogy nem is lesz időd facebookra, én eddig semmilyen negatív megjegyzést nem kaptam afelől hogy nem postol szarrá a facebook pagemet. Ne akarjál már függeni tőle,, amúgy meg kétlem hogy a munkahelyeden pl a kollégák bénábbnak gondolnak csak mert nincs napi 200 postod [ már ha egyáltalán bejelölitek egymást ].

2014. dec. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Engem ez nem érdekel...
2014. dec. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ezen én is sokat gondolkozok, de sajnos nem jutottam még előbbre. Az emberek változnak, haladnak a tömeggel. Ez mindig így is volt és mindig így is lesz. Tudod ez a birka effektus. Mindenki azt hiszi hogy egyéniség és van stílusa, de hol?? Vagy ezt egyáltalán ki határozza meg?? Nem értem a mai társadalmat. A férfiakból b*zi lesz, tisztelet a kivételnek, a nőkből meg k*rvák. Erkölcs meg nulla. De ez van, változtatni nem tudunk. Én maradok önmagam, semmi pénzért nem állnék be a sorba.
2014. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Sajnos egyre primitívebben az emberek, így erre van igény. Beszélhetnénk itt a ValóVilágról és társairól is.
2014. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Én csak azon csodálkozom el,hogy ezek tényleg a barátaim voltak,valaha megértettük egymäst,most meg ha tehetném letagadnám őket. Másrészt meg egy rakás ember nem is úgy néz ki a valóságban mint az interneten,mégis majmókálva vannak...
2014. dec. 18. 20:02
 10/13 anonim ***** válasza:

8-as vagyok.


Engem ami még nagyon zavar, az a telefonálgatás. Akárhova nézek, szinte mindenkinek a kezében ott az okostelefon, nem tudnak már az emberek normális kapcsolatokat fenntartani, mert fontosabb még útközben is a fb-on lógni.


Van egy ismerősöm (értelmiségi, 40 év körüli, pasi), akinek nincs telefonja pl. Nagyon szeretek vele beszélgetni, mert annyira jó érzés, hogy igazán rám figyel. Bár ilyen lenne mindenki.

2014. dec. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!