Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek most melyik a cikibb?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most melyik a cikibb?

Figyelt kérdés

Kevés ismerősöm van facebookon,mert eleve csak azt igazolom vissza,akit ismerek,meg akire kìváncsi lehetek,de az ismerőseim közül egyre többen kezdenek el a valaha volt normális barátnőim,barátaim el k....rvulni meg b...zisodni


Azt hagyjuk hogy kinek mi az igénye meg kinek mi tetszik,mert kb akik előttem is lehurrogták az ilyeneket,hogy "neki ilyen nem kéne",az ugyanúgy nézegeti,meg dicséri őket.



Én egy átlagos lány vagyok (22), igyekszem csinos lenni, meg nőies,dolgozom,iskolába is járok mellette,vannak barátaim,stb,de azt veszem észre,hogy az aki nem posztolja ki,hogy miből állnak a napjai,meg épp hogy néz ki,az olyannak tűnik,mintha nem is élne,meg ronda lenne kb... Magyarul ha nem mutogatom,hogy "én is élek,meg fel tudok öltözni",akkor már nem is vagyok jó...


Őszintén szólva hányingerem van attól,hogy az egész oldal olyan mint egy ingyenes p.ornóhirdetés... Ennek fejebe nem is az a bajom már,hogy na,feltűnési viszketegség,hanem pl. az,hogy egy csaj kitesz magáról egy cs.öcsös képet,és aláìr valami i.dióta idézetet...


Nem,nem vagyok öreg,régimódi,csak nem értem miért k.urvul el mindenki,minek kell mutogatni mindent magából... Undorìtó,és ráadásul olyan is van,aki naponta 5-6 képet kitesz,más sincs a hirfolyamomon,mint az ő feje/v.alaga/melle...


2014. dec. 18. 19:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
De egyébként párkeresés szempontjából is, simán adja magát egy ilyen lány egy foglalt pasinak is,aki simán elflörtölget vele,nem általánosìtok,meg a nők is biztos van aki ilyen,de nagy lehetőség ez az oldal a megcsalásra, meg a nézegelődésre... A buszon ült előttem két srác, valami csajról beszéltek,hogy megnézik a facebookon,erre az egyik mondta a másiknak hogy ez biztos szűz,stb,csak mert nincs kint a fél p...csája.... És felnőttek voltak
2014. dec. 18. 20:06
 12/13 anonim ***** válasza:

jaj kérdező nyugi már,, ez urvára nem határoz meg semmit a való életben ,, esetleg inkább fordítva ha amúgy is valami hü de menő ember, vagy nem tudom mi lenne rá a jó szó, lehet hogy több a like-ja is pl egy képen


de nem attól lesz valaki über cool hogy likeolják, sőt szerintem az ilyen 100 like-os és fölött képeknél már kb a likeok **szart se jelentenek, mint ahogy ő is mi a *aszt likeol akkor több képet is?


lefogadom holnapra azt se tudja mi a szart likeolt. De például én kb semmit se likeoltam, ja mondjuk ezt már mondtam, pedig néha én is nézek képeket facebookon !haah! de annyira nem izgat hogy azzal fárasszam magam hogy rá klikkelek a like gombra.

2014. dec. 18. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én teljes mértékben egyetértek a kérdezővel, az egész fiatalságon és a mai társadalomban megfigyelhető ez a magamutogatás, és számomra is zavaró már.
2014. dec. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!