Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátkozás az exxel?

Figyelt kérdés
Ti mennyire vagytok jóban? Ha ti szakítottatok a másikkal, mennyire érdeklődtök a hogyléte felől? Ha sokat, azért mert megbántátok hogy szakítottatok?
2014. dec. 19. 10:35
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Én egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot.Ha egyszer már szakítottunk,akkor minek is tartanám velük a kapcsolatot?!Nem érdekel,mi van velük.Lezárt ügy mind.
2014. dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
te érdekled őt?
2014. dec. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Inkább excel. Digitális világot élünk.
2014. dec. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem eddig egy hosszabb kapcsolatom volt(5 év), vele 1-2 havonta szoktam beszélni telefonon. Kedvelem őt és a családját is, jó hallani felőle.


Más lánnyal nem volt 2-3 hónapnál hosszabb kapcsolatom, velük nem szoktam beszélni.

2014. dec. 19. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha ex, akkor az már lezárt ügy, ahogy előttem is írták. Nem barátkozom vele, mert nincs értelme. Igyekszem minden vele kapcsolatos dolgot kidobni (képek, telefonszámok stb.), hogy még csak kósza gondolatok se fordulhassanak meg a fejemben. Csak előre kell nézni, a következő lehetséges kapcsolat felé, vagy az egy ideig tartó kellemes függetlenség nyújotta lehetőségek felé... :)
2014. dec. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tartok róluk emlékeket, nem gondolok rájuk, de időnként dumálunk, illetve ha összefutunk az utcán nem úgy viselkedek velük, mintha idegenek lennének.

Minden kapcsolatnak okkal lett vége, de nem hiszem, hogy ez miatt el kéne felejteni, hogy voltak jó pillanatok, nem csak a rosszra kell emlékezni.

2014. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Amelyik lányt én szeretem, az egy helyen dolgozik az exével, tartósan tartják a kapcsolatot, mondhatni hogy olyan barátság van köztük mintha két lány nőne össze.


Mi egyszer beszélgettünk, akkor szeretett volna randizni, én meg visszautasítottam az ajánlatát, ehhez vastag bőrnek kell lenni az arcon, hogy így most ezt komolyan gondolja.


Én nem fogom választás elé tenni, hogy az ex vagy én, hanem egyszerűen meghagyom őket egymásnak. Egyszer exek voltak, mi a garancia hogy néhanapján még nem élnek aktív nemi életet? Kit fog hülyíteni? Mert engem nem.

2014. dec. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen,aki exszel baratsagot apol, azzal nem kezdek parkapcsolatba. Az nekem nem kell.30 /n


Minek szakitottal az 5 eves kapcsolatoddal, ha ennyire nem akarsz elszakadni tole?

2014. dec. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Minek szakitottal az 5 eves kapcsolatoddal, ha ennyire nem akarsz elszakadni tole?"


Gondolom ezt nekem írtad.


Ellaposodott a kapcsolat és egyetem után én el akartam költözni messzire, ő meg a családja közelében akart maradni. Szakítottunk, de ettől még nem hiszem hogy utálnunk kéne egymást.. Harag nélkül váltunk el, kedvelem a családját, szívesen beszélek vele 1-2 havonta telefonon, de ennyi, nem koslatok már utána, csak egy kedves ismerős a múltból.

2014. dec. 19. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!