Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan törődjek végre bele,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan törődjek végre bele, hogy nem jóképű pasiként nem lehet csinos barátnőm?

Figyelt kérdés
2014. dec. 19. 18:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kezd el szoktatni magad hozzá,és idővel fog menni...Én már elkezdtem elfogadni szépen lassan...

Aki nem helyesnek születik manapság azt úgyis kikukázzák a nők,teljesen mindegy mit csinál...(igen,ez saját tapasztalat).

23/F

2014. dec. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy próbálom, tényleg próbálom másban megtalálni a boldogságot, és elfogadni, de ez csak addig megy, amíg teljesen el tudom kerülni a kontaktust velük, ami sajnos nem megy hosszú távon.
2014. dec. 19. 19:37
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne törődj bele.. sosem volt jóképű pasim, és a megfogalmazásod szerint én csinos vagyok
2014. dec. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Hàt nekem feleségem van meg gyerekem.nem vagyunk szèpek de a fiam nagyon aranyos.amugy nem ez a lényeg hosszabb tàvon.törődj bele
2014. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
14, és szerelmes is voltál belé?
2014. dec. 19. 21:55
 16/17 anonim ***** válasza:
Menj el egy bankba, ahol vannak rendes tehetős bankárok. Nézd meg a barátnőjüket, feleségüket ha van rá lehetőséged. Egész jó csajok, nők. Holott a pasik nagy része nem egy adonisz, sőőőőt. Vond le a következetést. Biztos nem a külsejükkel hódították meg a párjukat, hanem a humorukkal, intelligenciájukkal, és persze....Deák Ferivel. A külső másodlagos 25 felett. Addig nehezebb egy kicsit a dolgod, de utána a ,,bukott" szépfiúk , ha még unalmasak is csórók is, akkor hamar outsiderek lesznek. Más típusú pasi lesz a nyerő.
2014. dec. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Viszont egy jó tanács. A szexet ne halogasd el sokáig (27 felett vészes a dolog), keress erre a célra (tapasztalatszerzés) bármilyen nőt, ha egy picit is tetszik. Mondom ezt azért, mert ha túl későn vágsz bele egy neked tetsző nővel a szexuális életbe (lesz barátnőd, nyugi van), annál nagyobb az esélye, hogy vagy gyorstüzelésű leszel vagy nem fog felállni a farkad, ha oda kerül a dolog. Ez persze csak akkor érvényes, ha amúgy is stresszes típusú vagy és zavarban lennél egy ilyen helyzetnél, plusz sokat maszturbáltál eddig (pl napi 1 min.). Sok-sok ilyen pasit tudok, akik 25 felett lettek először nkik tetsző nővel, előtte sokat masztiztak. Sokuk hamar szakított is a barátnőjükkel, akiknek potens pasi kellett, aki sokáig bírja a nőt ,,nyomkodni". Ugye a legtöbb szép lány, azért nem annyira megértő és kedves, hogy hónapokig várja a dolot, még sínre kerülsz a szexben, hogy őt kielégíthesd. Magyarán, nem biztos, hogy tolerálni fogja, hogy rajta gyakorolsz, sok-sok év lemaradást próbálsz bepótolni. Persze lehet elsőre is és utána is csődör leszel az ágyban, ezt nem tudhatom. De ne váj ezzel túl sokáig. Én pl viszonylag jóvágású pasi vagyok, de 28 éves koromig nekem sem volt nőm. Utána lett csinos, okos, de mikor szexre került a sor első 3 hónapban csődöt mondtam, szinte nem is volt szex, mert akármit is csináltam, nem állt fel. Sem piától, sem semmi mástól (viagrát nem próbáltam). Szerencse, hogy a barátnőm megértő volt és átvészelt azt az időt. Most sem tökéletes a dolog, mert nagyon stresszes vagyok és hamar lelankadok. De javult a dolog. Tehát megfelelő barátnőt kell keresni. Sok sikert. Egy jogász férfi.
2014. dec. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!