Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért viselkednek igy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért viselkednek igy?

Figyelt kérdés

Rengetegszer hallotam már hogy azt mondják "csak önmagadat add"


De már mikor az elején kiderült számukra végérvényesen hogy én bizony jófiú vagyok, megcsaltak azzal a szöveggel, hogy unalmas vagyok, unalmas lettem, nem érezték magukat nőnek mellettem. Kb. annyit jelentett hogy nem reagáltam gorillaként ha más hímmel beszélgettek, nem kértem őket számon, mindig számíthattak rám, betonbiztosan megbízhattak bennem, ami úgy látszik unalmas lett.


2014. dec. 20. 09:26
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A kettő megjegyzésnek nincs köze egymáshoz. Tényleg mindig önmagunkat kell adnunk, mert csak így derül ki hogy milyen is a másik, hogy összeillünk-e. Ha ők pörgősebb, izgalmasabb életet akartak élni, akkor te is jobban jársz Nélkülük.
2014. dec. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Rossz lányokkal kezdtél, ennyi.
2014. dec. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
"nem érezték magukat nőnek mellettem" A gondok itt kezdődnek.Nekünk,nőknek irtózatos módon bejön az,ha a pasi valamennyire féltékeny és mocskos módon élvezzük,ha küzdenek is értünk. Nem érjük be azzal,hogy mindennap fekszünk egymás mellett az ágyban és nézzük a Tv-t. Imádjuk,ha dicsérnek,a szép szavakat,a törődést,a szerelmet,az apró meglepetéseket,a támaszt,a bizalmat. Ha ezekre tudsz építeni onnantól nem lesz gond,de a nyugdíjas stílusú fiatal fiúkat nem bírja egy lány sem!:)
2014. dec. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Mert nem férsz bele a barátnői által alkotott "pasi kép" fogalmába. Lehet pampogni, hogy ez nem is így van, meg, hogy önállóan választotok, bitch please...

Vannak bizonyos feltételei annak, hogy a barátnők körébe bekerülhess, ilyen példul a hasonló hajviselet, öltözködési stílus és igen, a pasi választás. ha az adott csoporton belül van egy norma, akkor ha esetleg azon kívül választ fiú a csaj, még úgy is hatalmas nyomást gyakorol rá a többi lány, hogy hagyja ott és keressen mást, mert ők jobban tudják, hogy milyen pasi kell neki, punktum, de ilyen, hogy a többi barátnőnek nem tetszőt válasszon nem igazán szokott előfordulni, általában vagy senkit nem választ vagy olyat, akit már kitárgyalt velük százszor és ők is bólintottak rá.

Szóval lényegében nem ő dobott, hanem a barátnői. Ez így kicsit gondolom furán hangzik, de ez egy felülről-lefelé ható dolog. A barátnőknek nem tetszel, ők nyomást gyakorolnak a csajra, hogy hagyjon ott, ő megtörik és végül szakít veled. Jogod van haragudni, de ne arra haragudj, hogy otthagyott, hanem hogy annyi egyénisége sincs, mint egy doboz tejfölnek.

2014. dec. 20. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

#4

Ezt melyik hollywood-i filmből szetted? :D Egyszer nem kérdeztem meg a legjobb barátnőmet (mert hogy barátnői köreim nincsenek, csak ő), tetszik-e neki a srác akivel járok vagy sem.

2014. dec. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ma 09:41


Jól visszavágtál..:)

Igazad van!

2014. dec. 20. 09:42
 7/10 A kérdező kommentje:

ma 09:41


Eleve szerintem is ha megismersz v kit akkor az eddigi b nőidet hanyagolod és inkább Ő rá szentelsz több figyelmet.

De amúgy jól gondolkozol,ha én lány lennék nekem sem kellene barátnő,akikhez alkalmazkodnom kellene. Milyen gáz már ha más mondja meg hogy neked mi a jó..?

2014. dec. 20. 09:45
 8/10 anonim ***** válasza:

#7

Így van, általában fontosabb a barátom, mint a barátnők. Nekem a legjobb barátnőm az olyan, hogy pár hetente egyszer jó vele összefutni, vásárolgatni 2-3 órát és közben pletykálni, de ennyi, különösebben a véleménye a dolgaimról nem érdekel. Mondjuk nem is olyan, hogy beleszóljon bármibe is. :) Sulis koromban volt több lány is akivel úgy jóban voltam, de soha nem tapasztaltam ezt a jelenséget, hogy a lányok egymásnak mondanák meg, járhat-e valaki valakivel, vagy sem.

2014. dec. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

ma 09:55


Ezek csak a Csajok háborúja c. filmben léteznek biztosan.

2014. dec. 20. 10:02
 10/10 anonim ***** válasza:
A randiguruban is van ilyen.
2014. dec. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!