Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem nyilvánvaló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nyilvánvaló, hogy a lányok álszent módon viselkednek itt?

Figyelt kérdés

Ahányszor kiteszi egy kigyúrt pasi a képét megy a nyál folyatás.

Szóval hol vannak azok a fontos belső értékek,amiről állandóan papoltok?


2014. aug. 3. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
47%
Van benne igazság, vannak ilyen lányok, DE ne általánosítsunk!
2014. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Vártam már a "ne általánosítsunk" sablon szöveget.
2014. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez annyira nyilvánvaló,de annyira,annyira..
2014. aug. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%

Nem minden gyakoris lány ír ezen képek alá. Nem tudhatod, hogy mit gondolnak a különböző képekről.

De vannak álszentek, igen.

2014. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos a legtöbb ember ilyen, akármilyen nemű is. Valahol ez érthető, mert ugye a külső dönt, csak az a groteszk, amikor tök átlagos (vagy az alatti) nőszemélyek úgy vélik, hogy nekik automatikusan joguk van egy 10/10-es pasihoz. Vannak, akiknek számítanak a belső értékek is, csak egyrészt kevesen, másrészt meg ahhoz ugye meg kellene ismerni a másikat, amire elég kevesen hajlandóak, sőt: sokszor az "átlagos" lányok sem adnak esélyt az "átlagos" srácoknak (meg fordítva).
2014. aug. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

A pasik is!!!! Ez fordítva is igaz!!!

És persze nagyon fontos a belső érték, de a külső is fontos kicsit :)

2014. aug. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Az tuti, hogy sok ilyen csajszi van itt: nem akarnak lemaradni a hülyeségsorból.
2014. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

szerintem egy csaj képénél több pasi csorgatja a nyálát... :D mint az előbbi rosszlányok.hu-s csaj képére..:D

az a pasi akire te gondolsz kérdező az szerintem is roma , mert valaki még írta komiba is

2014. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem csak itt...
2014. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az a baj h mást írnak és mást gondolnak. Pl. amikor egy kisfa.zú itt panaszkodik, egyből vígasztalják, hogy biztos VALAKINEK jó lesz az, nem is kicsi, stb., magukban meg kiröhögik, és a nagyfaxt linkelőknél meg nyáladzanak.
2014. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!