Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mások miért fogadják el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mások miért fogadják el könnyebben, hogy milyen pár illik hozzájuk, és én miért nem tudom?

Figyelt kérdés
Mások boldogok a csúnyácska, túlsúlyos, stb párjukkal, én miért nem tudok ebbe belenyugodni?
2014. dec. 20. 10:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy azok lennének, maximum ha ők nem látják csúnyának a párjukat. Tudod, az emberek ízlése különböző. :) De csúnya párral senki nem lenne igazán boldog szerintem.
2014. dec. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert még nem találkoztál olyan emberrel,aki mindent megmozgat benned és egyszerűen megőrülsz érte,emiatt háttérbe szorulnak azok a tulajdonságai ,amik nem épp a jó kategóriába tartoznak :)
2014. dec. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
De találkoztam ilyennel, csak ők sosem az én szintem voltak.
2014. dec. 20. 10:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Túl nagy a pofád azért nem tudod elfogadni . Az ilyen maradjon is egyedül :)
2014. dec. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert nem ismered a szerelmet, csupán a szexuális vágyaid hajtanak. Nem vagy különb egy állatnál.
2014. dec. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ha a szerelem független a szexuális vágyaktól, akkor miért van, hogy a vonzó emberek általában mégis egymással vannak?
2014. dec. 20. 11:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert a párkapcsolatok 99%-ban nem a szerelem, hanem a nemi vágyak uralkodnak.
2014. dec. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És akkor mitől olyan megvetendő, hogy én is szeretném átélni, amit mások?
2014. dec. 20. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!