Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az itteni lányok azt mondják, hogy őket mennyi férfi bámulja meg, a valóságban meg alig néznek egymásra az emberek?

Figyelt kérdés

Láttam pár kérdést nők felé arról, hogy őket megnézik-e, és szinte kivétel nélkül az a válasz, hogy igen, megnézik, utánuk fordulnak, fütyülnek stb.


Mégis ha nézem az embereket az utcán, metrón, alig látok ilyen jeleneteket. jó, előfordul, de egyáltalán nem olyan általános dolog, mint ahogy az itteni válaszokból gondolná az ember.


A valóágban inkább mindenki megy az utcán meredten maga elé nézve, a metrón meg mindenki telefonozik, könyvet olvas, és....kb. ennyi variáció van.


Én meg állandóan figyelem az embereket, kicsit, nagyot, fiatalt, időst, férfit, nőt egyaránt, mindig figyelek a külvilágra, és alig veszek észre ilyen naaaagy megbámulós-fütyülős szituációkat.


Most akkor ez hogy van? Az itteni nők beképzelik maguknak, vagy miért ez a nagy eltérés?


Csak érdekel mert egyre több dologról derül ki, hogy tök mást fed a valóság, meg az, amit az emberek mondanak/gondolnak.(teljesen más témákban is egyre több ilyet tapasztalok)



2014. dec. 20. 13:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha téged bámulnának, és utánad fütyülnének, azt te is észrevennéd. Hacsak nem vagy olyan, mint egy régi barátom, aki elhitte, hogy a munkásemberek melegek, és neki integettek a kocsiból...
2014. dec. 20. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mondtam hogy előfordul, igen, de azért nem napi 30 ilyen eset fordul elő....

Sok kérdésnél meg a válaszok úgy hangzanak, hogy de, a nőket úton-útfélen ilyen szituációk érintik.


Pedig úgy vettem észre, hogy ritka, kivéve a nagyon feltűnő és kihívó nőknél. De hát őket meg nem csak a férfiak, de az öregek és kisgyerekek is bámulják, hisz feltűnő..

2014. dec. 20. 13:57
 3/9 anonim ***** válasza:
ugyanmar, itt mindenki 25 éves korára már tul van egy valason
2014. dec. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez amúgy engem is érdekelne...

"Én meg állandóan figyelem az embereket, kicsit, nagyot, fiatalt, időst, férfit, nőt egyaránt, mindig figyelek a külvilágra"

Na ezzel akár engem is leírhattál volna..ugyanez van nálam is...buszozok metrózok, stb és figyelem a körülöttem lévő embereket: Telefonozás, könyvolvasás, meredten bámulás...ennyi

Nem veszem észre, hogy bárki szemezne pl valakivel...

Aztán lehet, hogy csak én vagyok a rossz megfigyelő... (sajna volt, hogy szüleim észrevették, hogy megbámulnak/utánamfordultak én meg nem...:D )

18F

2014. dec. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Biztos nem vagyok rossz megfigyelő, csomó olyan dolgot tudtam már előre szimpla megfigyelések alapján, ami csak később vált köztudottá...:D
2014. dec. 20. 14:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Például? Am te fiú vagy v lány?
2014. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
(4. vagyok)
2014. dec. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Az most lényegtelen...de pl. emberek egymáshoz való viszonya, kapcsolata, meg ezek változása.

Én lány. De ez is lényegtelen a kérdés szempontjából :D

2014. dec. 20. 21:28
 9/9 anonim ***** válasza:
Én isbhasonló megfigyelő vagyok, mint te kérfező. Nagyvárosban tényleg nem nézik úgy meg egymást az emberek. Bezárkóznak a kis világukba, amiből csak akkor lépnek elő, ha kell vmi, vki. Idegenek között beszűkül a kommunikáció, az általad említett lányok pedig azért mondják azt mert nekik ez a sikerélmény, akkor is ha részben beképzelik.
2015. aug. 12. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!