Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, lányok van itt olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok van itt olyan aki elmesélné részletesen az első szexet az életébe, hány évesen volt, hogy volt, milyen volt stb?

Figyelt kérdés
akár privátban akár kommentbe
2014. dec. 20. 18:32
 1/1 anonim válasza:

Az első szex élményem. 15 éves voltam, és a suliban volt egy srác akivel összekomáztunk, mondjuk így. Na most ez a srác összehozott egy alkalmat egy lánnyal, hogy beavassanak eme csodálatos ténykedésbe. Erre az eseményre egy temető volt a helyszíne ami nem igazán tetszett, nem is ment a dolog, egyrészt mert zavarban is voltam, másrészt meg a hely sem volt túl tuti. Így elhalasztva a dolgot más időpontra tettük át. A második alkalom egy romos épületben volt, ahol össze is jött a dolog. Gumi nélkül csináltuk a lánnyal, mert ha még nem említettem volna többen voltunk, de nem egyszerre. Sikerült elmennem, de nem szálltam ki belőle így benne mentem el. Persze örültem mint majom a farkának, hiszen elvesztettem a szüzességemet. Későbbiekben azzal álltak nekem, hogy terhes a lány, nagyon meg is ijedtem, szó szerint be voltam rezelve, de nem volt igaz, csak ugrattak, ami nem volt jó poén. Így mát utólag visszaemlékezve nem is vagyok nagyon büszke rá, ha még egyszer ott állhatnék nem tenném meg. A társaság sem volt valami jó, gondolok arra hogy nem jó emberek.


Azóta megtaláltam a páromat, semmi gondom nincs és működik minden, vele csodálatos a dolog.


Nem meséltem ezt el senkinek, mélyen magamban tartottam 13 évig.


Olyan emberrel szexeljetek akit ismertek, és megbíztok benne mert előfordulhat, hogy nem lesz kellemes az első, ha így jártok mint én.


28/F

2014. dec. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!