Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá anyát, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vegyem rá anyát, hogy elengedjen bulizni?

Figyelt kérdés

Már 18,5 éves vagyok, és barátnőmmel szeretnénk elmenni szilveszterkor egy másik városba bulizni. Ismerem azt a várost, tesóm ott tanul, és így éjszaka nem kellene se értünk jönni, se amiatt izgulni, hogy lesz vmi a vonatállomáson a sötétben velünk, mert ott tudnánk aludni, aztán másnap haza. Van ott egy fiú is, akivel már találkoztam, aranyos, és ő is eljönne velem a buliba. Anyának ezt felhoztam, de majdnem kiakadt, hogy hogy vagyok képes ilyet kitalálni. 18 elmúltam, jól tanulok, meg normális is vagyok, nem volt még barátom sem, és nem járkálok el soha otthonról bulizgatni meg inni. Most sem az lenne, hogy részegek leszünk, hanem csak táncolni meg jól érezni magunkat, mert eddig minden szilveszterkor az volt, hogy otthon ültem a kis 10 éves unokatesóimmal, aztán éjfél után alvás, stb..

Nem is viselek olyan ruhákat, amikből mindenem kivan. Sokan már a 14 éves lányukat így engedik ilyen bulikba, de anyáék engem 18 évesen nem akarnak. Jövőre úgyis ott fogok tanulni egyetemen, akkor úgysem mondhatják majd meg, hogy mikor, hol, kivel és meddig lehetek, bár nem mintha minden héten bulizni akarok majd. De mégis, hogyan beszéljek anyával, hogy engedjen el?


2014. dec. 20. 21:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát, most nem azért, de 18 évesen ezt ne szabja már meg ennyire. oO Édesapád sem támogatja a dolgot?
2014. dec. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úgy hogy leülsz vele, és előadod, amit itt, hogy megbízható vagy stb. Ha az sem működik, akkor nincs mit tenni, felejtsd el és egy év múlva azt csinálsz amit akarsz. Szerintem meg lehet érteni, hogy félt, engem is féltett, pedig én férfi vagyok
2014. dec. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát...félti félti, de nekem már előtte is mindig azt mondta fater, hogy reméli talicskával tolnak haza...
2014. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát apa engedékenyebb, mert éppen ő hozta fel pár napja, hogy akarok-e menni valahova, meg ő szívesen el is visz. Aztán ahogy anyának is felhoztam, mindig azzal jön (de más témánál is), hogy apának ez nem fog tetszeni meg ez meg az, holott pont apa olyan, amit fentebb is írtam.
2014. dec. 20. 21:35
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérd meg apukád, hogy tegye helyére anyukádat.
2014. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"hogy apának ez nem fog tetszeni"


Akkor úgy beszélj erről anyukáddal, hogy apukád is ott legyen, akkor nem tud kitérő választ adni.

2014. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Motha fucka!" - ...hogy idézzem a klasszikusokat...
2014. dec. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!