Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mondjam el neki, hogy ez egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki, hogy ez egy kamu facebbok es igazabol velem beszel vagy sem?

Figyelt kérdés
Van egy srac, akit szeretek, de szakitottunk reg es mostanaban mar csak ugy beszelunk, ha epp veszekedunk, vagy ha keresem. Regebben csinaltuk baratnommel egy kamu fb-t szivatni egy ismerosunket es anno ot is bejeloltuk. Tegnap amikor felmentem a kamu fb-re, hogy inkativaljam, mert mar hasztalan, lattam hogy likeolta a kepeket igy hagytam, hogy lassam mi lesz. Ram is irt es sokat beszeltunk, es benyomta hogy reg nem beszelgetett ilyen jot lannyal. Nem tudommit csinaljak, mert sajna mar egymassal nem beszeltunk reg es jol esik meg ha csak igyis beszelni vele.

2014. dec. 20. 21:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
ÉN szoptatnám még a helyedbe
2014. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Úgy lenne az igazságos. Vagy ha nem akarod, akkor egyszerűen ne írj neki többé vissza.
2014. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod őt "tartani" így netes barátnak, akkor szerintem ne mondd el neki. :/ Valószínűleg irdatlan pipa lenne, ha megtudná... és persze csalódott is.
2014. dec. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
de gyökér vagy...
2014. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
mondd el neki te humor herold
2014. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Hát, egy-két beszélgetés szerintem belefér, de ne csábítsd el!
2014. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:

Főleg, ha még mindig szereted, mond el neki.


Hátha rájön, hogy mégsem vagy olyan rossz, és újra összejöttök. De ha nem is, azért nem kéne túl sokáig húzni, előbb utóbb amúgy is kifog szerintem derülni, szóval egy próbát megér... Tudod, az őszinteség a legjobb.

2014. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

hát ez a játék vajon meddig lesz számodra örömteli? Mondjuk míg a srác nem kezd el olyan érzelmeket táplálni az ál profil iránt, és nem hívja el randizni...akkor mit teszel?

Ha szereted, és éretten akarsz viselkedni, akkor nem húzod az agyát ilyen dolgokkal, mert rosszul sül el, és nemtudni mikor csattan vissza rád ez a dolog, úgyhogy te leszel a félrevezetett.

2014. dec. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
szánalmas
2014. dec. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ugyan kérlek,tökre nem fogja érdekelni,hogy kivel beszélt azon a facebookon..Max. csalódik benned egy nagyot. Felesleges elmondani,jól már nem jössz ki belőle. :)
2014. dec. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!