Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai lányok milyen anyák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai lányok milyen anyák lesznek?

Figyelt kérdés
Ha lesznek. Szerintem a 6 éves kislányukat ribinek fogják öltöztetni, meg arra fogják nevelni őket. Mondjuk a mai anyák is ilyenek már. Aki kb a 80 as években született már egy más kor gyermeke.
2014. dec. 21. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
De ők azért ribik mert az anyuk nem törödöt velük
2014. dec. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez megint általánosítás, ami szintén nem igaz.
2014. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy generáció, amit agyatlan kommunista droidok neveltek fel, volt akiket vallásos fundamentalisták és no lám, nem halt ki az emberiség, szóval kár azon kattogni, hogy milyen anyák lesznek, mert az ilyen viselkedésformákat kinövik egy idő után. Aki huszonévesen hippi volt 50 éve az most nagy valószínűséggel egy normális, polgári életet élő nagypapi, érted? Attól még, hogy a környezet bizonyos viselkedési normákat rákényszerít az egyénre nem jelenti azt, hogy az egyén el is fogadja és a magáévá is teszi ezeket. Ha engem a szüleim úgy neveltek volna, mint amilyenek ők voltak fiatalon most elég cudar életem lenne, mert címeres nagy állatok voltak, de mégis, a szülői szerep szerető és oltalmazó egyénekké változtatta őket, akik felneveltek 3 kölyköt anélkül, hogy a gyerekekből valami agyatlan divatgép lett volna.
2014. dec. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az a probléma, hogy nem csak a szülőkön múlik, hogy mi lesz a gyerekből. A mai gyerekek sajnos ribik meg yolo swagginsek közt nőnek fel, azért lesz sokból ilyen emberi hulladék, ezt látják maguk körül.
2014. dec. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Nem lenne itt gond a gyerekneveléssel,de könyörgöm!! Gyerek ne szüljön gyereket a semmire,pont emiatt vannak azok az un."ri**ncok" mert ,amit az anya nem ért el fiatalkorában azt a gyerekére próbálja rátuszkolni (jobb esetben) vagy éppen az ellenkezője,hogy fiatalon szülte, apuka lelépett,anyuka pénz nélkül maradt a semmmiben ,elhatározza magát ,hogy hiba volt a gyerek (a későbbiekben is így fog hozzá állni),aminek csak az lesz a vége,hogy semmi érzelmi,anyagi háttért nem fog kapni a gyerek az anyjától. Felfogás,elvárás,türelem kérdése az egész. Én már most tudom,hogy az életcélom egy csodálatos család 2 kis picivel,akikért mindent megfogok tenni,védelmezni,támaszt adni és a legfontosabb ... Példakép lenni! :)
2014. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Majd megkomolyodnak...

Amúgy, észrevétel, hogy van egy generációs szakadék szerintem köztünk, fiatalok viselkedése között is. Akik 1990 után születtek, zömük jócskán komolytalanabb valamiért.

Sok fizikailag felnőtt, mégis szellemileg, agyilag csecsemő vagy gyerek szintű ember él ma.

2014. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt birom, hogy pont azok okoskodnak akik a legnagyobb r..ancok
2014. dec. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mai anyák ilyenek? Márpedig az én anyám nem ilyen. Vagy nem tudom hogy értetted, azt, hogy a "mai" anyák. Sok tini nem szeretne gyereket ebben a korban ez igaz, de ahogy előttem írták, tényleg meg fognak komolyodni, ha majd felnőnek. És nem az lesz az elsődleges céluk, hogy ribinek öltöztessék a kislányukat, ez baromság szerintem.
2014. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha egyszer az a megtiszteltetés ér, hogy világra hozhatom a saját gyermekemet, akkor ő lesz az egyetlen akiért érdemes élnem. Az lenne az elsődleges szempont hogy hasznos emberpalántát faragjunk belőle. Nem a mai divatnak fogok hódolni az öltöztetésekor, mert az fog érdekelni hogy Nehogy megfázzom. Az életemet adnám a gyermekemért, ez nem kérdés.


L

2014. dec. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!