Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hiszem még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszem még mindig el, hogy vonzódhat hozzám?

Figyelt kérdés

Legutóbb benéztem egy helyzetet és megfogadtam soha többet nem kezdeményezek. Most nagyon bejön egy pasi, de nem merem elhinni, hogy kölcsönösek az érzéseink, ha megint elszúrom akkor ő is távolságtartóbb lesz velem, ezt pedig nem akarom újra átélni.


Vannak jelek: kedves, vicces, udvarias, néha megérint, csipkelődik, egyszóval másként viselkedik velem, mint a többiekkel, de konkrétan semmit nem mondott, nem bókol, nem hív el sehova, pedig egyedülálló...


Barátnőm szerint nyert ügyem van nála, a karácsonyi partin lefényképezett minket mikor beszélgettünk és úgy látszik, hogy dudorodik a srác nadrágja rendesen. De én már nem tudok hinni a szememnek.


2014. dec. 21. 16:35
 1/1 anonim ***** válasza:

Máshogy pedig úgyse tudhatod meg,hogy nála mi is a helyzet..vagy vársz hogy Ő kezdeményezzen ( már ha kezdeményez )


Később szerintem meg azt bánnád meg,hogy nem kezdeményeztél..

2014. dec. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!