Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza volt abban, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaza volt abban, hogy nem vagyok normális, hogy ajándékot akartam neki adni?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, akivel majdnem összejöttünk, de ő valamiért nem akart.

Ez a fiú amellett, hogy nagyon szegényes körülmények között ék, nagyon rossz viszonyban van a szüleivel. Tudom, hogy amellett, hogy nem lesz karácsonyi fájuk, se ünnepi ebédük vagy vacsorájuk, biztos, hogy nem is kap senkitől, még csak jelzésértékű ajándékot sem.

Belegondoltam ebbe, és megvettem a kedvenc könyvét, csak, ha magányos lenne az ünnepekkor, gondoljon arra, hogy nincs egyedül.

Ő erre teljesen kikelt magából, hogy nem vagyok normális, meg ő egy s. fej, és biztos h nem az én ajándékomtól felejtené el, hogy neki sz. r, és, hogy felejtsem el meg egy idióta vagyok, és hozzám vágta a könyvét, meg, hogy felejtsem el, az életben nem akar rólam hallani, és elrohant.

Én meg álltam ott lefagyva, semmit nem csináltam, csak odaadtam a könyvet és boldog karácsonyt kívántam. Most nagyon rosszul érzem magam, nem akartam megbántani.


2014. dec. 21. 22:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ő reagált rosszul, nem te voltál bunkó.
2014. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt igaza. Ő valószínűleg egy lelkileg sérült ember, eltorzult értékrenddel.
2014. dec. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem volt igaza, de szerintem az is bántja, hogy nem tudja ezt neked viszonozni azzal, hogy vesz neked valamit.


Tudom mi járhat a srác fejébe mert én is hasonló helyzetben voltam/vagyok.

Nem egyszerű ám innen kitörni és teljesen másképp gondol az ember bizonyos dolgokra.

2014. dec. 21. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Talán azt érezte, hogy meg akarod alázni ezzel, érezteted, hogy neked van pénzed, neki nincs stb. Valószínűleg ő sem tudta, hogyan reagáljon, szerintem váratlanul érhette őt is az ajándékod, a kedvességed. Lehet, hogy nem így akart ő sem reagálni, de ettől függetlenül te sem voltál bunkó. Esetleg írhatsz neki, hogy nem megbántani akartad, aztán vagy reagál, vagy nem. Én egyszer voltam így egy lánnyal, tudtam, hogy nem élnek jó körülmények között, és sokáig kellett könyörögnöm, mire beleegyezett, hogy fizessek neki egy kávét. Akik nagyon szegények, azokban sokszor van ilyen büszkeség, talán keserűség, harag is a pénzhiány miatt, és néha rosszul reagálnak.
2014. dec. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a te személyednek szólt.... Nagyon kínos számára a helyzete,iszonyúan érzi magát miatta,és kínjában reagált így.... Amúgy meg egy kretén..
2014. dec. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!