Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha azonos nemuekhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha azonos nemuekhez vonzodom?!

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok es csak most jottem ra hogy lezbi vagyok! rengeteg baratom van,de ha kiderulne nem maradna egy se,viszont van egy lany akivel bejovunk egymasnak! mit tegyek?! vallaljam fel a massagomat?

2014. dec. 22. 18:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szar ha nem lehetsz önmagad, szerintem vállald fel. Aki meg emiatt nem lesz a barátod, az nem is igazi barátod.. az csak egy álszent kapcsolat.
2014. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
avval h titkolod csak magadnak hazudnál , vállald fel és légy önmagad . Hajrá .
2014. dec. 22. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor azok nem igazi barátok, ne sajnáld őket...Ha ez kiderül, majd meglátod legalább, hogy kik az igazi barátaid, őket becsüld meg...:) Jobb 1-2 igaz barát mint 12-20 hamis barát...
2014. dec. 22. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Elképzelhető, hogy ez csak átmeneti dolog, lányoknál előfordul. Ne rugdald ki az ismerőseidet, még változhat minden.
2014. dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

1; vállald fel, mert magadnak se lesz jó az örö őrlődés.

2; kiderül ki az igazi, előítéletektől mentes barát

3; a leszbikusokat jobban elfogadja a társadalom! :-)

2014. dec. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azt amúgy honnan tudod hogy nem lenne egy barátod se? mert mondták hogy ők utálják a lezbiket vagy mi?
2014. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
akik nem fogadnak el téged olyannak, amilyen vagy, azok nem is az igazi barátaid. ne sajnáld őket.
2014. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

EMBEREK! Ti nem tudtok írni vagy mi? Ezeket a helyesírási hibákat basszus!


Lezbi biztos nem vagy, max. leszbikus.


Azok előtt vállald fel, akik előtt szeretnéd, hisz nem muszáj mindenki előtt, már rögtön. Majd idővel.

Beszélgess azzal a lánnyal, ismerkedjetek és majd lesz, ami lesz.

2014. dec. 24. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!