Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha olyan lányba vagyok szerelmes, aki csak barátként szeret?

Figyelt kérdés
Most tényleg erre fogom elpazarolni az összes szerelem érzésemet, meg az életemet?
2014. dec. 23. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Dehogy fogod.. Leszel még szerelmes egy csomó lányba aki csak barátként szeret majd..
2014. dec. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez csak rajtad múlik: kezdj el felejteni, és nem táplálni magadban ezt az érzelmet. A lánnyal meg a helyedben nem erőltetném a kommunikációt, mert úgy nehezebb továbblépni. Nem tudom, hány éves lehetsz, de úgy tippelem, azért még áll előtted egy pár év. Az emberek nagy része nem egyszer lesz szerelmes életében. Szerintem te se ásd még el magad.
2014. dec. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez 100% biztos hogy csak barátként szeret?
2014. dec. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézz ki jobban!
2014. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3. Meg van beszélve, 100%. :(
2014. dec. 23. 13:48
 6/6 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben próbáld meg élvezni más lányok társaságát. Vedd észre más lányok értékes személyiségét, szépségét. Ha annak a lánynak csak egy barát vagy fogd fel úgy hogy alá becsül (és tudom ez durván hangzik de segíthet is akár)és nem méltó a szerelmedre.

Én lány vagyok és perpillanat megértem min mész keresztül, úgyhogy kitartás :)

2014. dec. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!