Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egyes pasikat zavarják a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyes pasikat zavarják a "feminácik", hogy a "nők választanak a férfiak közül" és hasonlók, akkor miért nem lépnek valamit?

Figyelt kérdés
Ha zavarja őket, hogy manapság már lassan a lányok szedik fel a pasikat, akkor mondjuk miért nem veszik át tőlük a kezdeményezést? Miért nem mutatják meg ilyenkor, hogy ki a férfi és mennyivel "jobbak", ami miatt ez az ő "dolguk" lenne? Az ilyen pasik miért nem mutatják meg, hogy melyik a domináns nem, akinek irányítani kellene szerintük?
2014. dec. 24. 14:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Én is utálom a feminizmust és a szélsőségesen feminista nőket (akik szerint ma is elnyomás van például), de ugyanakkor nem vagyok béna a nőknél. Pont azt vallom, hogyha egy férfi nem mer kezdeményezni, nem sikeres a nőknél akkor fejlesztenie kell magát.


Nem zavar, ha egy nő kezdeményez nálam. Ez azt jelenti, hogy valamit nagyon jól csinálok és hogy kiemelkedően jó fogásnak számítok (persze ez attól is függ, hogy milyen nők jönnek oda hozzám). Persze tegyük hozzá hogy hatalmas szerencsére 100-ból 95 kapcsolat ma is úgy alakul ki, hogy a férfi kezdeményez.


Régen én is viráglelkű, tutyi-mutyi, papucs voltam 18-19 éves koromig, de azóta nagyon sokat változtam és teljesen igaza van a kérdezőnek abban, hogy egy férfinak meg kell találnia önmagát, a férfias oldalát, különben nincsen joga hozzá, hogy a nőket szidja. Először magamat szidom és önkritikát gyakorlok. Változtatok magamon, hogy boldogabb, elégedettebb ember legyek. Ha magammal végeztem, aztán lehet szidni másokat.

2014. dec. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%

A feminácik nem választanak férfiak közül, nekik beteg az agyuk egytől egyig, normális szociális életmódra teljességgel alkalmatlanok.

Hangoztatják a marhaságaikat, amivel azt érik el, hogy sok buggyantabb férfi összemossa őket az egészséges, normális gondolkodású nőkkel.

Ki kellene őket gyomlálni, mint az uborkát, és odaadni a malacoknak.

Semmirekellő, nagyszájú, idióta némber mind.

2015. jan. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!