Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A sulinkban van min.5 csaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sulinkban van min.5 csaj akit keféltek és mind ilyen 13-14éves. Srácok szerintetek ők hol fogják végezni felnőtt korukban? Mi lesz a munkájuk?

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 23:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Szval olyan is van aki igy végzi aki nem.....hanem full normális ember. Amugy grat. :)
2014. dec. 24. 23:43
 12/16 anonim ***** válasza:

#7: Most tényleg pártolod, hogy 13-14 évesen ezt csinálják? Gyerekként kiélni magukat, mikor azt sem tudják, mit csinálnak? Ez nevetséges....tudod kinek kéne egy k**rva feleségnek..vegyél el egyet, ha ennyire pártolod a dolgot :D

Tudtam, hogy fog jönni egy ember, aki kiáll a kérdésben említett lányok mellett, hisz természetesen cselekednek....

2014. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én meg tudtam, hogy fog jönni egy megmondó ember, aki erkölcs csőszködik itt nekünk... Nézz már körül.. Kicsit felgyorsultak a dolgok.. Nem azt mondtam, hogy 13 évesen dugjanak orrba szájba, hanem, hogy nem gáz, ha fiatalon kiélik magukat...tizenéves korban.. Inkább 13-25ig, mint utána
2014. dec. 25. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Már bocs, de rajtad kívül mindenki azon a véleményen van itt, amin én vagyok. Nem vagyok erkölcs csősz. Döntse el mindenki saját magának, hogy az erkölcsi létrán hol is áll.
2014. dec. 25. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Én 13-14 éves koromban még bőven éltem a gondtalan gyerekkoromat és nem a terhességtől kellett paráznom. Örülök is, hogy csak 20 éves koromban vesztettem el, így sem maradtam le a dolgokról...

Az ilyen korán kezdett nemi életnek csak hátulütői vannak, tessék elolvasni ezt: [link]

2014. dec. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#8-as: lehet, hogy jó embereknél térdelget ügyesen...
2014. dec. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!