Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire negatív...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire negatív dolog, hogy meglátom másokban a jót?

Figyelt kérdés
Azt mondta egy srác, hogy benne nincs semmi jó, ő egy rohadk. Én meg mondtam, hogy kedvelem, mert látom benne a jót,ő meg erre, "mert annyira idióta vagy, hogy egy utolsó hajléktalanban is meglátom". És otthagyott.
2014. dec. 25. 10:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenki nem kedveli ezt.
2014. dec. 25. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami baj lehet a srác agyával, ne bánd, hogy otthagyott, örülj inkább neki.
2014. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezzel csak a srac ostorozta sajat magat, ne vedd magadra
2014. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Amíg nem viszed túlzásba addig jó.


De ha túlzásba esel és lépten-nyomon átvernek és lehúznak - pl. a csövesek - akkor már gond

2014. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jó nagy paraszt volt ez a gyerek.Én örülnék egy ilyennek,aki bennem is meglátná a jót,és tudnánk erről beszélgetni is,illetve kiemelné mondjuk...

Jól esne,de velem nem foglalkozik a kutya se...,senkit nem érdekel mi van velem.

2014. dec. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is igyekeztem a legtöbb csajban meglátni a jót, még a depressziósokban is, az önsajnáltatókban, a "senki rám sem néz" típusúakban stb., esélyt is adtam volna nekik még az ismerkedésre is, de semmi, úgyhogy rájöttem, teljesen értelmetlen ez a hozzáállás, ha ők ezt akarják magukról gondolni, akkor tegyék nyugodtan, én nem pazarolok rájuk több időt és energiát. Segíteni csak azon lehet, aki hagyja. Aki ilyet mond neked, arra hagyd rá, és ne foglalkozz vele.
2014. dec. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenkiben van valami jó, de ez a legtöbb emberben nagyon mélyen van elásva. Szerintem jól csinálod hogy nem mindenhol a negatív dolgot nézed, bárcsak több ilyen hozzád hasonló ember lenne.

Amit a srác "produkált" az tipikusan a mai világ énközpontú primitivizmusa, az ilyenekkel sose foglalkozz csak maradj jó ha tudsz! :)

2014. dec. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!