Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "normális" lányok miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "normális" lányok miert ilyen felszínesek?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtem az egyetemet. Atlagos arcú voltam,magas,sportos es normalis de nem izmos es jokepű úgyhogy magasról le voltam sz*rva. A lanyok a 3-4 kigyurt,huszoneves jópasi utan futottak.


Idenre megizmosodtam,helyesebb lettem most mar persze hízelegnek,keresnek,nevetnek a vicceimen..pedig belsőre nem valtoztam.


Miert ilyen felszinesek a normalis,egyetemista csajok is?

Ha ronda,köver,apolatlan lettem volna akkor megerteném de teljesen normalis külsejű voltam,belsore meg ugyanilyen.

19/F


2014. dec. 25. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
7%
Minden lány ilyen felszínes, ez a természet rendje.
2014. dec. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
:| Boring.
2014. dec. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Azért ne általánosíts. Vannak nem felszínes csajok is! Nem lehet hogy azok voltak azok csak akiket te kinézetél? Tehát csak olyanokba botlottál bele, rossz felé keresgéltél? Mert oké, hogy nagyon sok lány olyan, de azért nagyon nem mind!
2014. dec. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
#3 Érdekes, hogy mindig mindenki csak ilyen lányokba botlik bele.
2014. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

a normális lányok ennyire nem felszínesek, pont azért normálisak (szerintem) :) az nem jelent semmit, hogy egyetemre jár, én is egyetemista vagyok, és annyi hülyével vagyok körülvéve nap mint nap, csoda, hogy nem őrülök bele. meg ez persze szaktól is függ.


de inkább örülj neki, hogy most tetszel nekik. ezek szerint ennyit dob rajtad a kigyúrtság. meg gondolom, az ezzel járó önbizalom is...

2014. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Sokszor még az átlagos kinézetű lányok is egy félistent akarnak maguk mellé. De kivételek tényleg vannak. Én most ismerkedem például egy nagyon kedves lánnyal és ő velem is beéri. :)
2014. dec. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Dugjad őket, egy kufircnak jók...
2014. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

#5

Nem lett több önbizalmam.


Hat szerintem egy jó hìrű egyetem nehez szakan azert nagyobb esellyel normalis lanyoknak kene lennie.

2014. dec. 25. 17:20
 9/15 anonim ***** válasza:
A felszínes lányok nem 'normálisak'.
2014. dec. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Költőnő? ***** válasza:
Az, h vkinek van affinitása a tanulásra és vannak ambíciói; még nem egyenlő a normálissal. Sztem.
2014. dec. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!