Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "normális" lányok miert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "normális" lányok miert ilyen felszínesek?

Figyelt kérdés

Tavaly kezdtem az egyetemet. Atlagos arcú voltam,magas,sportos es normalis de nem izmos es jokepű úgyhogy magasról le voltam sz*rva. A lanyok a 3-4 kigyurt,huszoneves jópasi utan futottak.


Idenre megizmosodtam,helyesebb lettem most mar persze hízelegnek,keresnek,nevetnek a vicceimen..pedig belsőre nem valtoztam.


Miert ilyen felszinesek a normalis,egyetemista csajok is?

Ha ronda,köver,apolatlan lettem volna akkor megerteném de teljesen normalis külsejű voltam,belsore meg ugyanilyen.

19/F


2014. dec. 25. 17:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ELTE diák vagyok magam is, és nem bölcsész karon tanulok, mégis tele van idiótákkal. vedd figyelembe, hogy a fizetős helyekre alacsonyabbak a ponthatárok :D


bár az nem az intelligencia kérdése, hogy tetszik-e nekik valaki. ez ízlés dolga. az egy dolog, hogy a helyesebb pasikat veszik észre, nyilván te is a legdögösebb nőkön felejted rajta a szemed. az más kérdés, hogy ha normális, átlagos külsővel próbálkoztál valakinél, aki akkor lerázott, és most meg ő hajt rád. az felszínes. de ha addig nem vett észre, mert nem voltál kifejezetten különleges, nem tettél semmit, ami miatt felkelthetted volna az érdeklődését,akkor nem róhatod fel senki hibájának, hogy nem jöttek neked szerelmes üzenetekkel sikongatva. ez sem felszínesség,most csak simán kitűnsz a tömegből. és nem kell érte semmit tenned. élvezd.


5ös voltam :)

2014. dec. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mindenki ilyen!Akadnak rendesek is,bár kevés.De ezeken a buta p.csákon már meg sem lepődök,annyira szánalmasak!
2014. dec. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

#11

Ez teljesen oké.

A felszínesseg hogy a belsomet is teljesen mashogy ertekelik most. Ugyanazokon a vicceimen nevetnek amit tavaly meg se hallottak,titokzatosnak tartanak mint tavaly erdektelennek stb..


Es nem,nekem nem feltetlenül a minel jobb külsejű csaj jelenti az alomnőt.


Az meg szerintem szanalmas hogy a köverkes,igenytelen,sportot hírből nem ismerő csajok is csak most vesznek eszre..

2014. dec. 25. 17:45
 14/15 anonim ***** válasza:
#13: Hát sajnos a nagy többség ilyen, még az átlagos csajok zömének is jó pasi kellene, holott mondjuk meg se mernek szólalni, unalmasak ők is stb., de ha egy átlagos srác próbálkozik náluk, akkor nagyrészt elhajtják. A vicc az, hogy tényleg nem tudhatod, ki miért tart téged vonzónak. Én is legtöbbször átlagos (vagy "senkineksemkellek" típusú) lányoknál próbálkoztam, az esetek többségében le is ráztak, miért ne, pedig csak mondjuk egy kávéra és beszélgetésre akartam elhívni őket, de kb. mintha belehaltak volna. Akadt persze pár lány, akiknek talán tetszettem amúgy is, csak ezt nem tudtam elhinni, egy-kettővel volt félig-meddig baráti találkozó, időnként randi, de ennyi. Most meg egy olyan csaj mászott rám, akire szerintem 10-ből 8-9 pasi azt mondaná, hogy jó nő. Ha csak hülyít is, vagy ribbbancos típus, nem érdekel, lesz, ami lesz. Az egyetemista csajok többsége is felszínes, csak nézd meg, hogy miről tudnak beszélgetni, hogyan öltözködnek, viselkednek stb. Aki meg normális lenne, az sokszor a másik véglet, és maga a megtestesült nebáncsvirág, és sajnos az egyetemre járás nem garancia arra, hogy bárki értelmes vagy normális lenne.
2014. dec. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Dugásra jók lesznek
2021. júl. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!