Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt egy srác küldte nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt egy srác küldte nekem azzal hogy erről én jutottam eszébe és mellé egy röhögős smiley, mit akar ezzel mondani? Hogy csúnya vagyok?

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 25. 20:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez most rosszat jelent? Hogy szerinte a németek igénytelenek,és a nők csúnyák,ezért,mivel engem is csúnyának tart,így jó leszek német srácnak. Köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 25. 22:17
 12/12 anonim ***** válasza:

A német nőkkel kapcsolatos sztereotípiának nem része az, hogy a német férfiak igénytelenek lennének, csak hát értelemszerűen nekik ők jutnak, hozzájuk szoktak.

Egyébként meg gonoszkodásból olyanok is pufogtatnak sztereotípiákat, akik maguk sem hisznek azok valóságtartalmában (pl. macskaevő olaszok).

2014. dec. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!