Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek fontos az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek fontos az, hogy egy férfira feltudjatok nézni. Mik azok a dolgok, amikre felnéztek bennük?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, a lányok szeretik, ha párjukra feltudnak valami miatt nézni. Gondolom ez igaz.


Mik ezek a dolgok? Írhattok konkrét dolgokat, írjatok.



2014. máj. 26. 12:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha okosabb nálam, (például el tudná magyarázni a deriválást, vagy a pufferkapacitás kiszámítását) és mellette még az irodalomról is tudok vele beszélgetni, tehát nem szakbarbár.
2014. máj. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az inteligenciája
2014. máj. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
A "feltudjatokat" nem egybe írja
2014. máj. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ész, bátorság, problémamegoldó készség, határozottság, megbízhatóság minden esetben, higgadtság vita közben.
2014. máj. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak ez a fontos! Az én férjem nem volt gazdag mikor megismertem, sőtt egy csomó apeh adóssága volt, de egy kiváló sportoló volt (és még most is az) és én nagyon büszke voltam rá! Csak ez a fontos, hogy fel tudj rá nézni! 30/N
2014. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Számomra nagyon fontos egy férfiban az önbizalom és a határozottság, hogy tudja ki ő és mit akar. :)
2014. máj. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Na megkaptuk a sablon álszent válaszokat.
2014. máj. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#1 - átküldöm a barátomat, ő biztosan el tudja :) Én meg sem kérem rá, mert kizárt, hogy megértsem (az én matekommal :D).


Kérdező: intelligencia, határozottság, fontos döntéseknél komoly hozzáállás, bízzak benne, adjon biztonságérzetet (nem magasság és testsúly függvénye, sőt...), udvariasság, ne hivalkodjon az erejével, ne nézzen le másokat...

2014. máj. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!