Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem álszentség ez a "felszínes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem álszentség ez a "felszínesség" dolog?

Figyelt kérdés

Kit nevezünk felszínesnek? Azokat az embereket, akik az alapján választanak párt, hogy kihez vonzódnak, ahelyett, hogy kihez KÉNE vonzódniuk? Ha a rockzenerajongó Zsolti a diszkós Lilit választja a szintén rocker Fanni helyett, mert Lilit találja vonzóbbnak, akkor ő felszínes? Ha a könymoly Zsófi a szintén könyvmoly Péter helyett a kosárlabdázó Sanyit akarja, mert mellette érez izgalmat, akkor felszínes?

Mindenki felszínes, mindenkinek az számít, hogy mekkora vonzalmat vált ki belőle a másik, nem az, hogy azonos legyen az érdeklődésük meg "kedves" legyen.


2014. dec. 26. 15:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak a csöcsök, csak az! Meg a jó pi_csa, kell az nekem. Szeretem, ha felnyalhatok egy jó kipufogóba!
2014. dec. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A felszínesség az, hogy mindegy, csak szép haja, jól szabott ruhája, drága órája legyen. Ott nem mennek el dáig, hogy kihez vonzódnak. Ott egyedül a számla végösszege számit, semmi más.
2014. dec. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es, ehhez képest itt mindenki beszól azoknak a pasiknak, akik csak olyan lányt akarnak, akit vonzónak tartanak.
2014. dec. 26. 15:50
 4/9 anonim ***** válasza:

Amit te leirsz az a szexualis vonzalom es teljesen termeszezes.


Felszínesseg amikor a masik KÜLSEJÉRŐL,körülmenyeirol eldöntöd milyen a belseje es aztan ahhoz szilardan ragaszkodsz.


Ha könyvmoly Petit azert nezi le es nem ad neki eselyt mert könyvmoly az felszinesseg

2014. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Erre csak azt lehetne mondani, hogy mind az ellenkezőjét teszi annak amit mond, vagy amit el akar hitetni.
2014. dec. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
Itt mindenki beszól mindenkinek. :) Ez az oldal erre való. Amúgy azért, mert általában az itt vinnyogó emberek mind TÉNYLEGESEN felszínesek, nevesül: Ők modelleket szeretnének és nem azért, mert van közös témájuk, hanem mert milyen menő lenne a suli buliba betrappolni Palvin kisasszony oldalán.
2014. dec. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem.Mert én például olyan lánynak is adnék esélyt,aki elsőre mondjuk nem jön be,mert lehet később megkedvelem,és akkor már másképpen tekintek rá.

Nekem viszont egy nő sem ad még esélyt sem arra,hogy egyáltalán megismerjen,hanem egyből külső alapján dönt,az alapján elküld a p***ába,és ennyi az egész.

Így aztán esélyem sincsen azért,mert ilyennek születtem?Amiről ugye nem is tehetek,az határozza meg az egész életemet...

És azért mert van 1-2 hiba rajtam a testemen mondjuk,vagy genetikailag vékonynak születtem,ezért már esélyt sem kapok semmire sem...

Tehát azért,mert nem helyesnek és tökéletesnek születtem,nem vonzódik hozzám egy nő sem,és ezt el kéne fogadnom?

2014. dec. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7-es, én nem azt mondom, hogy nem kib*szás, mert én is hasonló helyzetben vagyok.. De ettől még így van, és ezért nem lehet haragudni a másikra. Én sem vagyok helyes, és megértem, ha nem kellek egy lánynak, mert nem tetszem emiatt neki. Talán lesz, akinek pont az esete leszek. Olyan nem is kéne, aki a külsőm "ellenére" van velem.
2014. dec. 26. 17:23
 9/9 A kérdező kommentje:
Ja meg 6-os, pont erről beszélek, hogy az hogy van közös témátok, meg hogy van vonzalom, egyáltalán nem ugyanaz. Az egyik legjobb barátom egy lány, mindenről el tudunk beszélgetni, hasonló az ízlésünk szinte mindenben, mégsem érzek iránta vonzalmat. Más lánnyal meg ugyan alig van közös témánk, mégis 2 perc után oda vagyok érte. Nem te döntöd el, hogy ki indít be.
2014. dec. 26. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!