Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez veletlen egybeeses vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez veletlen egybeeses vagy csak nekem tunik nagyon furanak?!

Figyelt kérdés

4 honapja hogy szakitottunk az exemmel es tegnap unoka tesommal beszeltunk hogy neki mondta hgy ossze akar velem jonni ma fel lepek facebookra es egy csomo kepemet likeolta majd ram irt es erdeklodott hogy vagyok stb..


Ez veletlen vagy van valami ossse fugges!???


2014. dec. 26. 16:37
 1/3 anonim ***** válasza:
véletlenek nem léteznek. szerintem ez egy világméretű összeesküvés ellened, hogy unokatesóddal jöjjél össze.
2014. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem azért, de ez egy elég egyszerű logikai menet. Eltervezte, hogy össze akar jönni veled újra, beszélt erről az unokatestvéreddel és elkezdte a műveletet.
2014. dec. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Se véletlent, se furát nem látok benne. Te igen? :O
2014. dec. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!