Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az agyatlan bárgyú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az agyatlan bárgyú felfogás az embereknél?

Figyelt kérdés

Ha egy nő egy erkölcstelen buta 3,14csa attól még a többi NEM az!!!!

Ha egy férfi idióta, semmirekellő, tapló attól még a többi NEM az!


Nem értem mi ez az általánosítás sorozat.


Gondoljatok bele abba, hogy eszitek a szotyit és kifogtok egy rossz keserűt, attól még a többi nem keserű csak akadt egy retardál!!!


Aki általánosít legalább olyan buta, mint akiket minősít.

Igazam van vagy igazam van ?


23/n



2014. dec. 26. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van nővérem!
2014. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
igazad van! kedves kérdező :)
2014. dec. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 pokolkő ***** válasza:
90%

igazad van!

most mindenki egyszerre! igazad vaaaaan!

2014. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
4%

Nem általánosításnak szánják a legtöbben,csak nem találkoznak olyannal,aki kivétel lenne alóla,akkor mégis mit gondoljanak?Mondd már el...

Meg unalmas és hazugság lenne odaírni,hogy tisztelet a kivételnek,mikor soha életemen nem találkoztam még olyannal...

Pedig egész életemben kerestem idáig is egy normális nőt,aki nem felszínes,hát nem találtam egyet sem...

23/F

2014. dec. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%
az emberiség jó része selejt,akkor jó része selejt.Ez meg így van. :)
2014. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
az életképeseket szoktam számolni,mert azt a kezemen is megtudom :D a többi az....árokba.
2014. dec. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2014. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Teljesen igazad van! Én is ki nem állhatom az általánosítást, de sok emberből az elkeseredettség beszél mikor ezt mondják. 23f
2014. dec. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Gondoljatok bele abba, hogy eszitek a szotyit és kifogtok egy rossz keserűt, attól még a többi nem keserű"


A példánál maradva, ha egyazon csomagból már a sokadik keserű jön (vagy minden 3. az), akkor én bizony elgondolkozom rajta, hogy kuka az egész csomag.



Ettől függetlenül igazad van, általánosítani nem jó. Nem minden férfi vagy nő egyforma...DE. sok csalódás, kudarc óhatatlanul keserűvé teszi az embert, ezért őket sem lehet hibáztatni.

2014. dec. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
23%
Én még olyan nővel nem találkoztam, aki ne lenne felszínes, és ne utasított volna el a külsőm miatt. Pedig, hogy a hasonlatnál maradjunk, sok boltban, sokfajta szotyit kipróbáltam már.
2014. dec. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!