Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen nem járok bulizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen nem járok bulizni, változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Mostanában olyan unalmas és egyhangú az életem.A szombat estéket általába pihenéssel és filmezéssel töltöm.Alkoholt egyáltalán nem iszok.A velem egykorú srácok minden hétvégén járnak bulizni és berúgnak mint az atom.Elhatároztam,hogy 2015-ben én is eljárok bulizni,mert ez már nem állapot.Barátnőm még egyenlőre nincs.Tiszta unalmas minden,semmihez sincs kedvem.A karácsonyt is átaludtam.A haveromnál szilveszterkor házibuli lesz,szerintetek elmenjek?Vagy menjek diszkóba?16/f

2014. dec. 27. 21:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én 20 évesen nem járok bulizni. És nem hiányzik.
2014. dec. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha nem szeretnél ne járj bulizni.
2014. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
28%
Ki a f..szt érdekel mit csinálsz??
2014. dec. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Menj el a házibuliba. Igyál is de csak mértékkel. Nem attól lesz jó a buli ha mocsokra iszod magad hidd el. Állj meg kb 4 üveg sörnél vagy 3-4 deci bornál. Szóval érted.
2014. dec. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Mintha csak én lennék

Csak én lány vagyok

2014. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#3 "Ki a f..szt érdekel mit csinálsz??"

Ilyenért fölösleges koptatnod a billentyűzetet...

2014. dec. 27. 21:04
 7/15 anonim ***** válasza:

Körülbelül. :)


De voltaképp ez attól függ mihez van kedved. Ha nem akarsz ne menj, ha meg úgy érzed ott a helyed szerintem nem fog senki sem falnak menni ha elmész. Legyél önálló, ne mások miatt menj el ha elmész, hanem magadért, mert kedved van hozzá... Nincs is rosszabb mint egy erőltetett pocsék buli, ahol nem érzed jól magad még beb,szva sem.

2014. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én sem járok bulizni. Lehet azért mert nincs kivel lehet azért mert nem szeretek nem tudom.

Én inkább sportolok.

Ha van kedved menny ha nincs akkor ne erőltesd szerintem.

18/F

2014. dec. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Dehogy gáz. Én 18 évesen kezdtem. És már 7 éve nem járok. Rájöttem az nem az én világom.


33/F

2014. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na akkor én jövök. Panaszkodhatok? Hát persze hogy igen, ez az oldal erre tökéletes. Vannak barátaim, csak messze a városomtól. Eljárok néha berúgni, addig tökéletes a világ, de amint kijózanodok hulla unalmas és szar minden, szóval szünetekben lelépek filmezni,zenét hallgatni, meg átaludni a nap felét. Tök jó, mert míg filmezek jobban átérzem az érzelmeket, amiket az emberek naponta megtapasztalnak, de kb. ennyi. Valahol legbelül szeretnék tenni érte, hogy több legyek mint egy vegetáló f..sz de most egyenlőre így tök jó nekem. Ami a vicc, hogy tök normálisan nézek ki, és még barátkozni is szeretnek velem az emberek. Szerintem jól teszed amit teszel. Mármint én így tök megvagyok magammal. Nem hiszem, hogy változtatnod kéne ezen. Dehát te döntésed. :D (17F)
2014. dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!