Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 16 évesen nem járok bulizni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen nem járok bulizni, változtassak ezen?

Figyelt kérdés
Mostanában olyan unalmas és egyhangú az életem.A szombat estéket általába pihenéssel és filmezéssel töltöm.Alkoholt egyáltalán nem iszok.A velem egykorú srácok minden hétvégén járnak bulizni és berúgnak mint az atom.Elhatároztam,hogy 2015-ben én is eljárok bulizni,mert ez már nem állapot.Barátnőm még egyenlőre nincs.Tiszta unalmas minden,semmihez sincs kedvem.A karácsonyt is átaludtam.A haveromnál szilveszterkor házibuli lesz,szerintetek elmenjek?Vagy menjek diszkóba?16/f

2014. dec. 27. 21:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

ezert nem kell buliznod.. :(

valaki a nagyvilagban epp ezert fog rad majd felnezni :)

2014. dec. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Már bocs, de hülye lennél nem elmenni. Menj már el! :D Szórakozz Szilveszterkor! Lehet becsajozol /már, ha nem kanbuli lesz az/.
2014. dec. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ne legyen egyhangú életed nem kötelező diszkóba járni minden szombaton és berúgni mint az atom.A házibuli oké, miért ne, de egy szórakozóhely mindig dugig van,izzadtság-és alkoholszag...hát engem nem vonz, inkább elmegyünk a többiekkel moziba vagy csak úgy szomszédolni.
2014. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten felnézek az olyan srácokra,akik nem buliznak minden hétvégén és nem rúgnak be.Szerintem visszataszító.Szilveszterkor viszont mindenki bulizik, hajrá:)
2014. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Természetesen menj el bulizni, hogy tudd, mit hagytál eddig. Aztán eldöntöd, hogy mennyire jött be. De ne hagyd ki, az biztos!
2014. dec. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!