Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan találhatna társat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan találhatna társat magának egy jól szituált negyvenes férfi, aki nagyon zárkózott?

Figyelt kérdés
Fiatalon érte néhány csalódás emiatt nem mert lépni a nők felé és inkább a munkának szentelte az életét. Nagyon sikeres céget épített fel az évek alatt, de most már nagyon hiányzik neki egy társ. Mivel nem épített ki kellő szociális kapcsolatokat (csak egy nagyon-nagyon szűk családi és baráti köre van), nincs nagyon lehetősége az ismerkedésre. A társkeresőkben már csalódott, sok lány csak a pénzére utazott. Sajnos a hasonló habitusú és hasonlóan ilyen zárt világban élő lányokat nagyon nehéz megtalálni. Hogyan lehetne mégis kikeveredni ebből a magányból és őszinte érzelmeket találni?

2014. dec. 27. 21:09
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
46%

"Fiatalon érte néhány csalódás"

Őszintén, kit nem?

"Nem épített ki kellő szociális kapcsolatokat"

Akkor hogyan hozott létre egy sikeres céget? Ahhoz elengedhetetlen.

Egy dologra tippelek: hiába a pénze, fél a p.nától.

2014. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Most lehet viccesen fog hangozni, de ahogy a kérdésedet olvastam végig az volt bennem, hogy én is ugyanígy fogok járni.

Nem vagyok zárkózott, de kezdeményező sem. Mostmár nagyjából elviselhetetlennek kezdem érezni magam. 24 vagyok és nem volt még túl komoly kapcsolatom. Azt látom, hogy mellettem megházasodnak, lassan szülnek, én meg bámulom esténként egyedül a tv-t. A baráti társaságom kicsi, gyakorlatilag nincs. Két barátnőm van, akik hasonlóan bénák kapcsolatok terén, sőt...

A legutóbbi csalódásom óta úgyérzem, hogy sosem leszek már szerelmes és ha akad is ez-az, néhány hónap után vége lesz, mert rájövök, hogy én nem őt keresem. Túl irreálisak az elvárásaim, a lehetőségek tárháza pedig kicsi.

Nem húzom tovább az időt, nem hiszem, hogy egymást keressük, hiszen van köztünk egy húszas, de én is azt mondom, hogy próbálkozz anonim. Senkinek nem kell látnia, senkinek nem kell kiadnod az anyagi háttered. Ha randizni mész vidd a nőt egy átlag helyre, amit bárki megtehet, ha megkérdezik a foglalkozásodat mondd el, de hagyd ki belőle, hogy saját vállalatod van. Egyszerűen nem kell erre utalni, nem kell felvágni, fel sem kell hozni, ne vigyél haza senkit, ne ültesd az autódba, ha abból kiderülhet, hogy jól élsz. Mutasd meg az egyszerű emberi oldaladat és így egyszerű emberi érzéseket fogsz visszakapni. Ha nem, akkor pedig mehet a levesbe az illető.


Legutóbb pont egy gazdag pasas fürödtem be. Egyszerűen nem voltam az esete, de sokkal egyszerűbb volt hülyítenie, minthogy ezt a tudtomra adja. Őszintén szólva én örülök, hogy hazavitt és megmutatta mit is jelent az, hogy "gazdag". Egyszerű "parasztlányként" egyáltalán nem illettem az ő közegébe. Talán ha előbb megteszi ezt a lépést, akkor én előbb levágom miért is nem vagyok hozzávaló. Vigyázni kell a "titkolózással" is.

2014. dec. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Nekem lenne egy személyes tanácsom. De nem vállalok érte felelősséget :)


Talán az segíthetne a társ találásban, hogy nem árulja el magáról, hogy sikeres üzletember.

Ez a legfontosabb. Így ki tudná szűrni azokat az embereket, akik a pénzére hajtanak. Viszont nehéz megállni, mert ezzel együtt sokkal kevesebb érdeklődő is lesz. Emberileg is nehéz lehet megállni, hogy ne "vágjon fel" valaki.


De itt szerintem ez szükséges. Ne a legmárkásabb cuccokat hordja, hanem vegyen magának olyan ruhákat, amik illenek a stílusához, csak nem annyira márkásak, hanem a hétköznapi ember számára is megfizethetőek. Ne járjon autóval ismerkedni vagy ha mégis azzal jár, akkor amennyiben, nagyon márkás autóról van szó, talán érdemes lenne beszerezni egy kevésbé feltűnő, hétköznapibb járgányt.

Az ismerkedésnél pedig ki kellene hagyni a sikeres üzletembert és az ehhez kapcsolódó státusszimbólumokat.


Az ismerkedés alatt nem a vagyontárgyakat kellene kiemelni, hanem a személyiséget. Miket szeret, mik számára a fontos emberi tényezők, mit keres a másikban. Érdemes lenne elkerülni a vagyonra vagy a keresetre vonatkozó kérdéseket. Amennyiben valóban felhozza egy hölgy a témát, akkor megfontolandó lehetne a hölgy ejtése, vagy a valósnál alacsonyabb érték bejelentése (vajon kiállja-e a próbát vagy kevesellni fogja).

Így talán nagyobb eséllyel lehet olyan nőt találni, akinek nem a vagyon az első. Persze semmi sem lehet biztos...


Meg lehetne próbálni valamilyen diplomás társkereső oldalakat is.


Ha már a jól szituált negyvenes férfiről van szó... Ajánlom a figyelmébe a Terápia című magyar sorozat 2. évadát. Egy magyar nyelvű dráma sorozat, ahol az egyik páciens egy hasonló korban járó (nem tudom pontosan a korát) sikeres egyedülálló hölgy.

2014. dec. 27. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy az ilyeneknek általában csak a max 25 éves bombázók jöhetnek szóba,és azok meg persze,hogy a pénzre mennek.

Én egy átlagos külsejű(de inkább sinosabbank mondott)

elvált,de

gyermektelen 32 éves nő vagyok,nem egy nagy karierrel(diplomás vagyok ugyan,de közalkalmazott),le se szarnak az ilyen pasik...Mert nem kel nekik olyan csaj akinek nincs,"egzisztencája",30 felett(megint),az anyjával lakik egy panelban,stb...

2014. dec. 28. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
2014. dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 14-es válaszoló!

Ismered a kérdezőt, hogy tudod, hogy csak a 25-ös bombázók jönnek be neki? Ismersz minden 25 évest, hogy tudod, hogy ők csak a pénzre hajtanak? Ismersz minden a kérdezőhöz hasonló tulajdonságokkal rendelkező alakot, hogy tudod, hogy te egyiknél sem jöhetsz szóba?

Ne haragudj, tudom, fiatalabb vagyok, fogjam be, de amíg ennyi rosszindulatú általánosítás és keserűség sugárzik néhány mondatodból, addig nem is csodálkoznék semmin.

2014. dec. 28. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

ohh, nekem nagyon bejönnek az olyan férfiak, akik zárkózottak és a munkájuknak szentelik az életüket...

csak azt tudom mondani, hogy ha valaki felkelti az érdeklődésed, próbálkozz be nála, nem fog a szádba repülni a sült galamb, de ha próbálkozol (lehet, hogy csak csalódások után, de) meg fogod találni a párod

akinek be kell lépnie az életedbe, az be fog;)

addig is törődj magaddal, fejleszd kvalitásaid, eddz, zenélj, tanulj nyelvet, főzz, ha van lehetőséged, utazgass, élvezd az életed és koncentrálj a jelenre

a zárkózott, kissé bizonytalan imidzsed viszont nem kell levetned, az kifejezetten vonzó és izgalmas tud lenni egy nőnek, hogy megpróbálhat "megpuhítani"

2015. júl. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Amikor az ember zárkózott, figyelembe sem veszik.A zárkózott embereknek jut általában a "beképzelt, egoista nõ vagy férfi" és meg is csalják a párjukat,ha ugy nekik ugy tetszik!
2015. júl. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nnomost előrebocsátom, hogy én egyedülálló vagyok, szóval nem feltétlenül az a nyerő stratégia, amit én csinálok, de...


De szerintem ne titkolózzál, ami a képzelt, vagy valós gyengeségeidet, vagy erényeidet illeti.


Biztos, hogy kevesebb jelentkező lesz, de akik maradnak, azok bevállalnak téged így is. A többiek meg nem csalódnak (és főleg te sem frusztrálódsz a sok "bocs, de inkább mégsem"-től).

2015. júl. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!