Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs manapság olyan fiú aki helyes és nem világszerencsétlen, és mégsem fontos neki a szeretkezés?

Figyelt kérdés
Akikkel eddig megismertem beszélgettem, azok közül akik nem a szexre mennek azaz nem fontos nekik és várna vele bármeddig ha a barátnője nem akarja még, azok mind "világszerencsétlenek", tudjátok, befásult, haveruk sincs... aki pedig helyes, "menő" az pedig a szexre hajt. nem mondom h biztos nincs kivétel, biztos van de én alig találkoztam ilyennel. volt már vkinek olyan pasija aki várt több hónapot sőt éveket a szexre? 16/l

2014. dec. 27. 21:47
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

ok, a szerencsétlen rossz szó tudom :DD nem vagyok a szavak embere, vhogy mindig a rossz szót találom meg a dolgokra

2-es, ez olyan romantic story xddd

2014. dec. 27. 22:04
 12/15 anonim ***** válasza:
Nem baj fiam, majd lesz
2014. dec. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
Én nő vagyok, és nem várnék egy fiúra se 3 hónapnál tovább.
2014. dec. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:

Én nem tudom eldönteni h. világszerencsétlen vagyok-e... Eddig volt 4 barátnőm... Ebből az egyik jóval idősebb volt nálam és végül rájött h. én nem szeretnék olyan nemi életet élni, mint ő ezért szakított velem, de nekem amúgy is nyomasztó volt tehát nem bánom. A legutóbbival próbáltam beszélni a témáról... mondtam neki h. én szívesen várok rá stb... nagyon szerelmes voltam abba a lányba végül szünetet kért majd bejelentette h. én csak le akartam fektetni... Ezek után már teljesen legyilkolt önbizalmammal írok ide h. lásd mi az ami nagyon durván polarizálja az ilyen korú fiúkat. Sosem voltam a menőbb sportos helyesebb alkat. Bevallom nem is szeretnék az lenni, talán az irígységem által kiváltott undor miatt. De gondolj bele neked melyik a jobb egy fiú akinek egy aktuális egyed vagy és majd keres jobbat, vagy pedig egy olyan akinek meghatározó is lehetsz az életében és úgy tekint rád mint az igaz szerelmére, egyben pártfogójára stb... Ha ez alapján válogatod a fiúkat normális h. erre a két halmazra találsz rá. Én most pontosan tudom h. rendszertelenül írok és lehet h. hülyeségeket is de az lényeges h. mindenki változik... Én most éppen világszerencsétlennek érzem magam, de pl. fél éve még megaisten kisugárzásom volt... és most azon ügyködöm. hogy rövid időn belül ismét megreformáljam és stabilizáljam az egyéniségemet. Az üzenetem annyi lenne h. van olyan fiú csak mint ahogy érzed tényleg nagyon kevés... Illetve szerintem te a megértő középutat keresed... Extraszuper fiú nincs aki ne vágyna biztos szexre. Azok a fiúkat akik viszonylag jó minőségűek, de nem a legjobbak pont azért toleránsabbak egy lánnyal... Én is azért lennék extra toleráns mert nem igazán maradt önbizalmam... vannak barátaim...pozitívak a visszajelzések a külsőmre és belsőmre de jelenleg pl. mégsincs barátnőm... tényleg lehet elgondolkozom az élet értelmén mostmár... Rá kéne ébrednem h nincs mit menteni én is világszerencsétlen vagyok...de tényleg.

Mindegy a lényeg ha szeretnél egy klassz fiút aki toleráns akk neked is toleránod kell majd néhány fa**ságát akár a szerencsétlen jellemét is... De egy fiú az arany középútról aki kicsit szerencsétlen is és menő is a maga módján az képes várni egy lányra egy darabig... Még egyszer útóljára szóba hozom magamat. Én ha lesz barátnőm és kiderül h. mégsem vagyok világszerencsétlen akk kb. 2 hónapot várnék pettingre és fél évet az aktusra... De szerintem két mentálisan normális fiatal lény között ez eldől max. 1,5 hónap alatt. Egyéblént bocsánat a hosszú, tagolatlan szövegért... Én is csak egy 16 éves fiú vagyok...

2014. dec. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
egyszer vártam egy lányra több mint egy évet aztán kidobott na ezért nem xD
2014. dec. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!