Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ragaszkodunk ahozz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ragaszkodunk ahozz a fiuhoz aki nekünk az első volt mindenben: Csók, szex? Veled történt már ilyen?

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen én voltam már így. Első csók... azóta volt egy barátom rajta kívül... és most újra együtt :)
2010. febr. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2010. febr. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
en enm ragaszkodtam hozza...bar nem egyejszakas kaland hanem normalis kapcsolat volt.....azota talalkoztam azzal akit igazan szeretek es jo hogy mar nem voltam tapasztalatlan az agyban:)
2010. febr. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát én már nem is emlékszem az első csókra :S

Az első szexpartneremmel meg nem volt semmi extra, nem ragaszkodom hozzá. Igaz, csak egyéjszakás kaland volt.

Az első szerelmem sokkal mélyebb nyomot hagyott bennem.

2010. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát én egyáltalán nem ragaszkodom hozzá...

18L

2010. febr. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ragaszkodjon hozzá a karakószörcsögi túróscsusza!!!!
2010. febr. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
hát én igenis ragaszkodom hozzá. 3 éve volt vele az első szex, petting minden vele az első. szakítottunk már nagyon sokszor, de most megint újra együtt. :) sose lesz vége ^^ remélem :$
2010. febr. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én ragaszkodom hozzá és a félsuli is mivel velük is smárolt.xD
2010. márc. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem két külön fiútól volt az első csók és az első sex élményem,(16/18 évesen).Már nem ragaszkodom hozzájuk,max annyira,hogy nem szeretném,ha eltűnnének örökre az életemből.

Úgy érzem azóta se szerettem jobban,pedig már több mint 6éve..

2010. máj. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!