Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minden fiatal lánynak az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden fiatal lánynak az ilyen test az ideálja?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


Ha valakinek nincs ilyen alkata,pénze és ideje kidolgozni magát akkor arra nem fognak felizgulni a lányok?

Az ilyen test miért visszataszító?

[link]


2014. dec. 28. 12:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, nagyjából a 3. képen lévő férfi a tini/fiatal huszonéves lányok 90%-ának ideálja.
2014. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

a barátom macis alkatú, és láthatóan van rajta némi súlyfelesleg, imádom a pocakját :) sosem tetszettek azok, akiket te belinkeltél. persze, igen, esztétikus, de nem a külseje miatt jövök össze valakivel. aki így néz ki, az rám semmi időt nem tudna szánni, mert minden idejét a konditeremben tölti. nekem azért a kidolgozott izmoknál lényegesebben fontosabb, hogy tudjon velem megfelelő mennyiségű (és minőségű) időt eltölteni. és különben is. szeretem a termetes férfiakat. nekem a macis a zsánerem.


22/l

2014. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nem, de aki nincs legalább annyira izmos, mint a 3., annak nincs sok esélye becsajozni.
2014. dec. 28. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én valahogy nem vonzódom azokhoz a férfiakhoz, akiknek rögeszméjükké vált a konditerem. Lehet, hogy szexi meg minden, de egy ilyen férfival nem a legjobb élni, én nem bírtam... Minden nap grammra pontosan kiméri az ételt, heti minimum 4x edz és szinte az edzés fontosabb, mint a barátnője. Én ezt tapasztaltam, azóta inkább úgy vagyok vele mint a zsiráffal, szép-szép, de otthonra azért nem kellene. :)
2014. dec. 28. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

14:


Miért baj az, hogy kiméri az ételt vagy az, hogy szigorúan nem eszik szemét, mocsok kajákat?

2014. dec. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Fuj, az első 2 eléggé visszataszító. A 3. jobb.

De nekem az ő alakja (és mindene) tetszik nagyon: [link]

2014. dec. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Kedves #15

(#14 vagyok) Nem kimondottan a kiméregetéssel van a probléma, csak azzal amikor az embernek rögeszméje már a teste. Pl. éhes de nem eszik, helyette hisztizik, hogy úgy enne édességet, de nem szabad. Amikor nem szívesen megy az ember vele fagyizni nyáron, mert csak én ennék, ő nem. Amikor például közös programokat mond le, mert edzene, vagy épp nem tudna percre pontosan enni az miatt. Nem azt mondom, hogy az összes ilyen, de nekem ez volt a negatív tapasztalatom. Ezzel most nem azt mondom, hogy akkor nekem a mackós férfiak a kedvenceim, hanem, hogy van az a határ. Tetszenek az izmos pasik, de pl testépítővel nem lennék együtt.

2014. dec. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!