Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy utasítsam el úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy utasítsam el úgy, hogy ne bántsam meg? /L

Figyelt kérdés

2014. dec. 28. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet úgy elutasítani, hogy ne bántsd meg.
2014. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mi a téma?
2014. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 RRR ***** válasza:

kerek perec

az a legtisztább

majd megbékél

2014. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát cseszd, én éppen két napja úgy lettem, hogy letoljt magasról a csaj. Végülis fél óra múlva túl voltam rajta :D


De azért próbáld meg szépen megbeszélni vele, mert nagyon ge*i dolog az ha úgy akarod h számba se veszed.

2014. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Legy oszinte es hatarozott, ne felj attol, hogy megbantod, egy himnemunek ennyit el kell tudni viselnie. Sokkal kellemetlenebb, ha nem utasitod el nyiltan es sokaig azt hiszi, hogy van eselye, aztan nyitja itt a stupid kerdeseket...


29/f

2014. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Légy őszinte.


Mindenképp fájni fog neki, már ha tényleg komolyan gondolta veled, viszont ha őszinte vagy vele, akkor megvan az, hogy méltattad arra, hogy igen is a kerec perec kimondd, hogy mi a helyzet, és nem nézted palimadárnak egy lekoptató szöveggel.


19/L

2014. dec. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!