Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nőnek nincs olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek nincs olyan "kisugárzása", amire a férfiak buknak, akkor inkább hagyhatja is az egész párkeresősdit?

Figyelt kérdés
2014. dec. 28. 19:22
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%

nőként írom h gáz ha így látod magad h nulla vagy. változtass ezen. mindenki csak rinyálni tud de tenni senki sem akar semmit


18/L

2014. dec. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van kisugárzása,kérdés hogy van-e aki észrevegye.Mulya pasikkal nincs amit...
2014. dec. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Próbáltam változtatni, de mások ugyanúgy álltak/állnak hozzám, így lényegében ugyanott vagyok, csak közben jócskán eltelt az idő.
2014. dec. 28. 19:54
 14/20 anonim ***** válasza:
ennyi erővel vége lenne a világnak és a férfiak 75%-a levághatná a fa*rkát... köztük én is. mindenkiben benne van a fejlődési lehetőség, persze egyénenként változó, hogy mi a plafon.
2014. dec. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ne mások miatt változtass, hanem magad miatt! Nem vagy boldog!
2014. dec. 28. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Költőnő? ***** válasza:
34%

Azt nem értem, h már megint miért azok vannak lepontozva, akik jót akarnak neked... Bezzeg aki azt írja, h ez van, annak megy a zöld kéz...

Ha vmi nem jó, abba miért kell belenyugodni és másra kenni a hibát? Kérdeznék vmit. Mi a jobb? Ha benned van a hiba és ha akarsz, tudsz változtatni, vagy ha mki másban, és akkor azok bizony nem.

Melyik a kecsegtetőbb jovőkép?

2014. dec. 29. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Én SENKIT nem pontoztam se le, se fel, már bocsánat.


És próbálok/próbáltam változtatni és tudod mi történt? Semmi. Ugyanúgy magasról tesznek még a létezésemre is, ugyanúgy úgy tekintenek rám, mint egy nemtelen senkire. Nagyon szép gondolat, hogy tenni kell érte, aztán majd minden happy lesz, csak a világ nem így működik. Nem vagyok képes kifordulni magamból, pedig már csak az maradt szinte. És az életemben ennek ellenére semmi sem változott. Ezek után pedig nem szeretném magamat áltatni. Mert ez nem jövőkép, nem reménykedés, csak önáltatás.

2014. dec. 29. 19:24
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem fel kellene keresned egy tanácsadót, akivel megbeszélheted a problémákat, amik nyomasztják a lelked. Nekem úgy tűnik, hogy egyedül neked túl nagy falat.


17/L

2014. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Költőnő? ***** válasza:

A pontozós rész nem neked szólt.

Azonban én is ilyen voltam, de már nem, szóval igenis lehet ezen változtatni.

2014. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

A kisugárzás kérdése engem eléggé foglalkoztat. Lányoknál pedig kevésbé szokott számítani, valamint akik külsőre nekem nem tetszenek, még azok is szoktak másoknak tetszeni. (Félreértések elkerülése végett, én sem vagyok válogatós, ehhez valaminek komolyan kell nem klappolni a lány genetikájában. Az egyszerű túlsúlyt meg pattanásosságot nem szoktam kifogásként említeni.)

Voltaképp ritka, hogy egy lány arról panaszkodik, hogy senkinek sem kell. Ellentétben fiúból sok ilyen látható, a gy.k.-n erre számos példa van. Én nem hiszek teljes mértékben a feminista magyarázatnak, hogy a fiúk úgy érzik, hogy jár nekik a nő, azért nyavalyognak, a lányok ellenben csendben tűrnek.

2015. máj. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!