Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én vagyok fura, vagy ez normális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok fura, vagy ez normális?

Figyelt kérdés

A környezetemben lévő lányok már túl vannak a sokadik pasin is én pedig még úgy eddig nem is igazán foglalkoztam ezzel a témával.

Persze ha szembe jön velem egy helyes srác arra úgy felfigyelek,de egyébként nem túlzottan vonz az , hogy én össze jöjjek valakivel azért , hogy legyen egy pasim, mert az milyen menő.

16l vagyok.


2014. dec. 28. 22:21
 1/3 RRR ***** válasza:

te ilyen vagy

nem vagy fura

k..ra ráérsz

2014. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ennek kene a termeszetesnek lenni..

Hatha megtalalod majd a magadhoz illo fiut elobb-utobb de az tenyleg nem erdekes ha csak menosegbol van pasid..:)

2014. dec. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hmmm hmmm, most nem nagyon értem, hogy mit szerettél volna ezzel a kérdéssel elérni... Pozitív megerősítést szeretnél kapni, hogy amit te gondolsz az helyes? ÉS ha azt mondanám, hogy nem vagy normális, fura vagy, akkor történne valami változás? Mert szerintem nem.
2014. dec. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!