Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen gázos a 28-30-as...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen gázos a 28-30-as férfi korosztály már kezdek kétségbeesni hogy nem találok olyat aki tetszik?

Figyelt kérdés

A többség már ráncosodik elég erősen és kopaszodik..vagy tényleg elvan hízva és azt hiszi ez a normál testalkat..

a 20-on évesek meg mindenkit megd*gnának aki mozog megbízhatatlanok..vagy pedig senkinek se kellenek mert annyira nyomik és igénytelenek hogy még bottal se piszkálnák meg őket..vagy van a kigyúrt ostoba kategória kopasz fejjel amitől szintén hányok. komolyan azon gondolkodom leszbikus leszek csak hát a farok az hiányozna..



2014. dec. 28. 23:09
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Felszínes vagy. Ezért született meg ez a kérdés.


Nem sok férfi szereti a magadfajtákat.

2014. dec. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

egyszerű! van egy nem alacsony elvárásod amivel nincs is baj, de feltételezem, hogy te nem ütöd meg azt a szintet!

mert ha felérnél az olyan férfiakhoz akkor nem rinyálnál ezen az oldalon. ez a csúnya igazság.

2014. dec. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? A jó partikat nagyon hamar elkapkodják a nők, már huszonéves koruk első felében. Aki pedig jó parti és mégis szabad, az általában nem igényli a párkapcsolatot, vagy pedig nem akar megállapodni sosem. Én jó partinak tekintem magam, szinte mindig a lányok kezdeményeznek nálam, én viszont nem akarok kapcsolatot, valahogy a szabadságomat látom veszélyben, és nem akarom beáldozni. Jelenleg még az első diplomám vége felé járok és a jövőben is szeretnék még 1 vagy 2 diplomát, és nincs is időm párkapcsolatra, sok hasonló srácot ismerek. Szóval mielőtt mindenkit hányingerkeltő alaknak titulálsz, gondolj bele, hogy fogalmad sincs mi van ennek a hátterében, ami lehet egy komoly, nyomós ok is, nemcsak az, hogy idióta mert kopasz, meg lejár edzeni is néha. 24/F
2014. dec. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Persze hogy nem akarod lekötni magad 24-évesen én se állapodtam meg 30 évesen még..

valahogy nem tudok leragadni egynél.

De már ideje lenne :/

haha

mindegy most csak törődésre vágyom mindegy hogy kapcsolat v.sem.. mivel nem járok el ismerkedni így tényleg nehéz találni..

2014. dec. 29. 11:08
 25/30 anonim válasza:

Kedves Kérdező!


Szívesen találkoznék veled, hogy személyesen beszélhessünk.

Meghívhatlak egy teára vagy kávéra valamikor?

xellosz@index.hu



üdv

Xellosz

2014. dec. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:

Xellosz írtam privit ide..

Tetszik a neved animéből van?:)

2014. dec. 29. 14:14
 27/30 anonim válasza:
Igen, egy animéből van.
2014. dec. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
szóval gázos a korosztály, de az közel ennyi idősen animét nézel? :D
2014. dec. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
igen szeretem a rajzfilmeket én is szoktam néha rajzolni..
2014. dec. 29. 21:47
 30/30 A kérdező kommentje:
én lelkileg se érzem magam annyinak amennyi vagyok..
2014. dec. 29. 21:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!