Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányos fiúk, van értelme az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányos fiúk, van értelme az életeteknek barátnő nélkül?

Figyelt kérdés

2014. dec. 19. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
AZ életnek egy barátnő adhat csak értelmet, nekem meg még sosem volt :(
2014. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia! Van,de nem túl sok,inkább csak jövőbeli tervek,álmok:| Persze nem mindenki olyan szentimentális mint én,valaki annak is örül ha jól leissza magát a hétvégén.
2014. dec. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%

Far Cry,Assassins Creed,COD,Total War..


Ki nem szrja a baratnőt ezek utan?

2014. dec. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
az mar reg rossz, ha csak egy kapcsolat ad ertelmet az eletnek. jo ha van, de nem letszukseglet.
2014. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van, nem a barátnőtől teszem függővé az életet, ugyanis semelyik kapcsolat sem tart örökké :D Én tele vagyok tervekkel, a közeljövőben végzek mérnökként, imádom csinálni az egészet, izgalmas dolgok következnek, külföldi munkák, cégek, autó, lakás stb. De persze csak szép sorjában. A barátnő meg olyan, hogy vagy szerencséd van és találsz egy normálisat vagy nem. Nekem speciel egyáltalán nem férne bele most egy jó ideig, és nincs is jó tapasztalatom nők terén, de nem fogok miattuk szomorkodni, te se tedd :D 24/F
2014. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Háth :D Ide csak nőtlen emberek írnak, szóval nyugodtan csatlakozhatok.. Van is, meg nincs is. Az ember társas lény, így szüksége van valakire. Az ember érző lény és szüksége van olyanra, akivel ezeket mind megoszthatja. Az ember képes szeretni, viszont ez nem mindíg kölcsönös. VISZONT, ha kölcsönös, akkor bármi pénzt, megér :)
2014. dec. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A 3as válaszoló egy másik példa,aki az élet értelmét a virtuális világban,és nem a társas kapcsolatokban keresi:) Mindenkinek más,és más. 1-es nyugi,előbb utóbb lesz,sokáig én is emiatt voltam elkeseredve,aztán lett;)
2014. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Barátnőt nem tudok, de Advanced Warfaret tudok szerezni, írjatok srácok.:DD
2014. dec. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Nem kell nekem barát. Megvagyok én a 3. által felsoroltakkal :D
2014. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Értelme van, csak üresnek érzem. Hiába csinálok akármit, mindig ott van az az űr, a hiányérzet, és sosem érzem magam boldognak így.
2014. dec. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!