Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Mi értelme van szilveszternek?

Mi értelme van szilveszternek?

Figyelt kérdés
Gyerekként is utáltam.Nem értem,minek kell a petárdákkal durrogtatni.Meg ez a kötelező bulizás,ha valaki nem meg bulizni,már depressziós.
2012. dec. 31. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Együtt érzek veled. :)
2012. dec. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd,mi értelme.Én már alig várom,hogy vége legyen ennek a sz@r ünnepnek.
2012. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
0%

Lelki szegények vagytok :(

Sem a családotok nem hozza ki belőletek az ünnep érzését sem a baráti társaságaitok..

2012. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
vannak barátaim,és családom is,de akkor se értem...
2012. dec. 31. 17:47
 5/10 anonim válasza:
100%
Együttérzek...
2012. dec. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
100%
Szerintem is felesleges, én is rühellem!
2012. dec. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Fölösleges.. és még temérdek kutya fél a durrogtatástól..
2012. dec. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az én kutyám is fél,macskáimról nem is beszélve,ráadásul itt az országban nálunk nincs megtiltva a petárdázás,hetek óta ez megy
2012. dec. 31. 17:59
 9/10 anonim ***** válasza:

Én sem vagyok oda érte. Amíg még gyerek voltam és kamasz, sűrűn jártam el bulizni. Barátokkal, családdal, párommal.

Nekem átlagos nap volt mindig is!

A petárdákat én sem szeretem, örülök is, hogy van végre rendelet felette, bár mint eddig minden, ez sem érdekli azokat, akik petárdáznak.

Most már idősebb vagyok. Mióta dolgozom, most van először szabad karácsonyom és szilveszterem.

Ennek nagyon örülök, épp ezért sehova se mentünk a családommal. Hiszen ez nekik is ünnep.

Holnap pedig irány a kórház és a munka. Remélem a sürgősségire ma nem "mennek" sokan.

2012. dec. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem tudom mi értelme, én azért szoktam pezsgőt nyitni, mert túléltem ezt az évet is, de azért ennyire nem kéne bulizni, elég lenne, ha minden városban a főtéren, vagy ilyesmin lenn éjfél körül egy tűzijáték, aztán mindenki menne haza, nem tudom miért jó, hogy mindenki tűzijátékozik otthon magának, meg felvág vele, hogy ennyi pénze van rá...a kutyusokról nem is beszélve...
2013. jan. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!