Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell csókolózni rendesen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csókolózni rendesen?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy hülye kérdés, de valaki próbálja meg elmagyarázni, mert én nem hiszem, hogy ez csak úgy jönni fog magától :D szóval csókolóztam már, de az nem nyelves volt..olyankor csúnyán szólva át kell dugni a másik szájába a nyelvedet és simogatni kell az övét a nyelveddel?

2014. dec. 30. 13:32
 1/4 bollocks ***** válasza:
A nemiszervét kell simogatni a nyelveddel, az sokkal jobb!
2014. dec. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 To7ka ***** válasza:

Az nem a "rendes" csók, az a nyelves csók. Egy "rendes" csók kezdődik valahol, és a hangulattól/helyszíntől függően tart valahova.

Pl: Megálltok egymással szemben, átkarolod, adsz kis apró csókokat a szájára, majd folyamatos lesz belőle, az ajkaitok ismerkednek egymással, közbe a kezeddel derekánál tartod (férfiasan), vagy hátát simogatod, közbe fejét húzod közel magadhoz, hajába túrsz, nem csak állsz bénán, majd a nyelveitek is nem tolakodóan, finoman ismerkednek, utána igazodva a partneredhez kicsit vadítasz rajta, harapdáljátok egymás ajkait, vagy marad finom játékos csók, nekem nem kedvencem, de esetleg határozottan eltűnnek egymás torkába a nyelveitek.


Na ez egy romantikus nagyon kellemes, finom csókolózás. Egy vadabb, pl ágyba, meg hamarabb kezdődik a harapdálásokkal, nyelvjátékokkal, és hamarabb megszakad míg a nyakát, fülét csókolgatod, és határozottan ritka az apró puszi szerű csók.


Mindkettő "rendes" csók. Remélem segítettem!

2014. dec. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is fontos hogy ne legyen száraz a szád, ez egy kicsit kibas*ós dolog, mert pont akkor szokott kiszáradni, ha ilyen helyzetben van az ember :D a nyelveddel nyálazd kicsit meg előtt, NE ÚGY MINT A SZAMÁR! hanme mint mikor a csajok kenik el a rúzst a szájukon.


Aztán csókold meg, ügyelj arra, hogy ne nagyon tátsd el a szád mint a hal, mert az nagyot ront a helyzeten, hanem csak finoman :)


Miközben csókolsz, a nyelveddel mindig, mindig "nyalj bel a csókba" így sokkal élvezetesebb és nyálassabb lesz :)


Majd jöhet a nyelves csók is, amikor egy valamennyire átdugod a nyelvedet a másik szájába, de lehetőleg ne a torkáig. Kicsit körözz a másik nyelve körül és húzd vissza, aztán újra és újra.


Ha csók közben is használod a nyelvedet, mikor éppen kinyitod a szád akkor kicsit belenyalsz a csókba, aztán összezárod a szád és újra és újra, akkor nem olyan fontos a nyelves csók, hiszen ez így sokkal kellemesebb :)


Nekem alapból így jön, és sokan mondták már hogy jól csókolok, bár meg kell hagyni a lehető legjobb tanárom volt :D Ő harapdálta a számat is, ráharapott és tartotta rajta valameddig, de ezt nem mindenki szereti, sok csaj elkapja a száját mert fáj neki. Mi akkor szerettük egymást, és nagyon jó volt ez a tüzes fájdalom :)

2014. dec. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, hasznosak voltak a válaszok! :) egyébként én vagyok a lány.
2014. dec. 30. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!