Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3. találkozás után még nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. találkozás után még nincs szerelem, de úgy érezzük tudnánk egymást szeretni?

Figyelt kérdés
Az nagy baj ha 3. találkozás után még nem jöttünk össze és nem vagyunk szerelmesek?
2014. dec. 30. 13:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból tudom hogy nem fog működni.
2014. dec. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%
Zalosth, neked csak és kizárólag rossz tapasztalataid vannak mindennel kapcsolatban... Menj, fuss pár kört, ne itt rontsd a levegőt!
2014. dec. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

#2


Tényleg megtörtént eset. Nem tehetek róla, hogy mindig így végződnek a dolgaim - én sem vagyok tőle vidám, elhiheted.

2014. dec. 30. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Na de szerintetek lehet valami vagy nem?
2014. dec. 30. 14:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Persze gondolom mindig a nők voltak a hibásak, ennek ellenére őket sajnálják, mert a társadalom márcsak ilyen gonosz és kirekesztő a férfiakkal szemben, még akkor is ha a csúnya, gonosz nénik intézték el a lelki világodat, igaz?
2014. dec. 30. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Neked meg kérdező, természetesen. Volt valamilyen tanulmány hogy a nők sokszor csak a 14. randi után lesznek szerelmesek. Még ha ez hülyeség is, a tesztalanyok között nyilván volt erre példa.
2014. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#5


Nem. Tényleg nem. Egyszerűen ronda vagyok és nem tudnak irányomban érezni semmit, még ha akarnak akkor sem...

2014. dec. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kérdésemre válasz???
2014. dec. 30. 14:20
 9/12 anonim ***** válasza:

"a nők sokszor csak a 14. randi után lesznek szerelmesek"


De akkor előtte ne akarjanak szexet vagy ilyenek, mert amíg nem érzem hogy szeretnének addig nem megy.

2014. dec. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hogy gondolhatod, hogy csak a külső a lényeg? Nagyon nem. Ha valakivel együtt voltál, de szétmentetek, az NEM a külsőd miatt volt!! Maximum erre fogták, mert így volt a legkönnyebb.
2014. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!