Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kéne kezeljem a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne kezeljem a volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok más városban, most hazajöttem és a volt barátnőm mondta, hogy szeretne velem találkozni, mennyünk el együtt egy kávézóba vagy akárhova, hogy beszélgessünk. Hogyan viselkedjek vele? Karoljam át az úton, vagy csak menjek mellette, mintha idegen lenne(az utóbbi kicsit fura). Fizessem én az italát?(Ő hívott, fizesse Ő xD) Kísérjem haza? Nem tudom, hogyan kéne kezeljem.

A lány 17 én 20, közös megegyezés alapján szakítottunk és Ő jelenleg egy távkapcsolatban van.


2010. febr. 4. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Én egyáltalán nem találkoznék vele a helyedben. Szándékosan tuti nem, ha meg véletlenül összefutok egy exemmel bőven elég egy biccentés/szia köszönésképpen.

"Karoljam át az úton, vagy csak menjek mellette, mintha idegen lenne(az utóbbi kicsit fura)"

Miért az előbbi nem lenne az? Végülis már nem jártok. Épp ez a lényeg, hogy nem tudod elkerülni hogy "fura" legyen, elkerülni kizárólag magát a találkozást tudod.

2010. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem kezeld úgy, mint egy barátot. nyilván amíg együtt voltatok, nemcsak a szexről szólt a dolog, hanem lelkileg is közel kerültetek egymáshoz. a szakítás után pedig nemcsak egy szerelmet, hanem egy legjobb barátot is elvesztettetek. szerintem ezt próbálja meg vhogy helyrehozni.

szóval: ne karold át, egy csajhavert sem karolsz át úgy minden ok nélkül. ha gondolod fizesd az italát, de ha tiltakozik, h óó dehogy, nem, majd ő, akkor hagyd h legyen fele-fele. ha szeretnéd hazakísérni, akkor pedig csináld azt h mondjuk az utca elejéig kíséred, szimplán puszi-puszuval elköszönsz tőle és meg van oldva :)

2010. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól függ, h te szeretnél-e tőle még valamit.

Ha te csak barátságra gondolsz, akkor viselkedj vele lazán. Nem kell fognod a kezét, meg ilyenek, de üdvözlésképpen megölelheted. Ne hívasd meg magad!!

Hazakísérd-e? Úgyis adja majd magát a helyzet! Kialakul ne izgulj! Ha meg kínos lesz az egész, akkor még nem telt el elég idő a szakítás óta, szóval ne eröltessétek egyenlőre, inkább próbáljátok meg később!

2010. febr. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

először én sem akartam kimenni vele, de Ő nagyon akarta és a lányoknak nem tudok ellenállni sajnos.

Ha egy társaságban vagyunk sose hagy békén, mindig keresi a társaságom és már nemegyszer hozott kínos helyzetbe azáltal, hogy úgy néztünk ki mintha újra járnánk. Már szóltam egy párszor, hogy jobb lenne ha távolodnánk egymástól, Ő szomorúan beleegyezett minden alkalommal de sose tartotta be.

2010. febr. 4. 14:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele! Mond el neki, h nem akarsz már tőle semmit! És ha ez sem segít, akkor lehet, h tényleg hanyagolnotok kéne egymást egy kicsit!!
2010. febr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!